گرجستان

کارهای جذاب در سفر به گرجستان

آفرگرجستان3*
بهمن
4شب هتلpolo
1.340.000
4367 41 41

 

گرجستان یک کشور زیبا با کوه ها، رودخانه ها و دره های شگفت انگیز می باشد. این کشور فوق العاده در میانه منطقه قفقاز قرار دارد و زیبایی های طبیعی آن مکمل جاذبه های فرهنگی منحصر به فردش می باشد.این کشور برای پیاده روی، کوه نوردی و کاوش بهترین گزینه است. شهرهای مدرن گرجستان مثل باتومی، تفلیس و برجومی بسیار فریبنده می باشند.

کارهای جذاب زیادی در سفر به گرجستان وجود دارد که نباید از دست بدهید! این کشور برای هر قشری از مسافران چیز جالب و مهیجی خواهد داشت. علاقمندان به تاریخ می توانند از قلعه ناریکالا، کلیسای ترینیتی، و غیره بازدید کنند..  افراد ماجراجو هم می توانند به پیاده روی، اسب سواری، غواصی، قایقرانی، شکار و غیره بپردازند.  در اینجا برخی از کارهای جذاب در سفر به گرجستان را معرفی میکنییم.

1.از بازارهای محلی کوچک بازدید کنید!

این بازارها را همه جای گرجستان پیدا خواهید کرد. سبزیجات رنگارنگ، میوه، گوشت، نان و .. هر چیزی که بخواهید. یک بازار سنتی که حتی اگر برای خرید نیامده باشید، میتوانید از آن بازدید کنید و لذت ببرید. مکانی بدون برچسب قیمت و همیشه باید بر سر قیمت چانه بزنید.

بازارهای محلی گرجستان

2.از تفلیس بازدید کنید!

چرا تفلیس تا این حد منحصر به فرد است؟ شاید چون گرجستان با فرهنگ های متنوعی احاطه شده و از هر همسایه یک سری ویژگی خوب را گرفته است. روسیه در شمال، ترکیه در غرب، ارمنستان و ایران در جنوب و آذربایجان در شرق.. این ترکیبی فوق العاده است و میتوانید تمام این ویژگی ها را در سراسر تفلیس ببینید.

تفلیس

3.از کازبگی بازدید کنید!

حتما از خودتان می پرسید چه نکته خاصی در مورد کازبگی وجود دارد؟ در هر روستای اروپا حداقل دو کلیسا وجود دارد.. شما اینها را در دور افتاده ترین و روستایی ترین مناطق خواهید دید. اگر میخواهید شگفت انگیز ترین نمایی که تابحال دیده اید را تجربه کنید، یک اتاق در هتل کازبگی رزرو کنید.

کازبگی

4.از باتومی و سواحل سیاه بازدید کنید!

هر چند سواحل زیبا تری از این هم وجود دارد ولی سواحل دریای سیاه هم جذابیت خودش را دارد. ترکیبی از کوه و دریا در نزدیکی همدیگر می باشد که میتوانید به اسکی بروید و بعد در ساحل لم بدهید. باتومی آب و هوای نیمه مرطوب و دلپذیری حتی در زمستان دارد. جاذبه های معماری، کاخ سفید و فانوس اسکندریه از دیدنی های باتومی می باشند.

سواحل دریای سیاه و باتومی

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×