گرجستان

چرا بریم گرجستان؟

تور گرجستان
سه شنبه هر هفته
4شب باتومی+3شب تفلیس
1.270.000تومان
4367 4141

گرجستان واقع در اوراسیا می باشد که مردم محلی آن را بالکن اروپا می نامند. یک مروارید در بین آسیا و اروپا که از بازدید آن پشیمان نخواهید شد. پس عجله کنید، بار و بندیل را ببندید و در تور گرجستان ثبت نام کنید.اینجا بهتون میگیم که اصن چرا بریم گرجستان؟

 

1.طبیعت وصف ناپذیر گرجستان

کوه های قفقاز بین باتومی و تفلیس، منظره ای فوق العاده خیره کننده به وجود می آورد. پارک ملی توشتی در دامنه کوه قفقاز را فراموش نکنید چار که طبیعت بی نظیر آن زبان را بند می آورد. کوه البروس ، بلندترین کوه اروپا نیز تجربه ای فراموش نشدنی برای شما رقم خواهد زد.

دیدنی های گرجستان

طبیعت زیبای گرجستان

2.مردم خونگرم گرجستان

گرجستان بهترین و دوست داشتنی ترین مردم دنیا را دارد. مردمی خونگرم که با عشق و احترام از شما استقبال می کنند. در کافه های گرجستان علاوه بر پذیرایی درجه یک، میتوانید از صدای اواز مردم محلی به صورت رایگان نیز لذت ببرید.

جاذبه های گردشگری گرجستان

مردم گرجستان

3.بازارهای محلی کوچک

بازارهای کوچک و پر جنب و جوش که در گوشه و کنار شهر تفلیس وجود دارد. سبزی های رنگارنگ، میوه، گوشت،نان و هر چیزی که فکرش را بکنید در این بازارها میتوان تهیه کرد. در این بازار پیرزن های زحمتکش کالاهای محلی را به فروش می گذراند و هیچ برچسب قیمتی روی آنها نیست و باید سر قیمت چانه بزنید. پرسه زدن و نگاه کردن مردم محلی میتواند بسیار سرگرم کننده و جالب باشد.

بازارهای گرجستان

بازار تفلیس

4.تفلیس،منحصر به فرد ترین پایتخت دنیا

چرا؟ شاید به این خاطر که گرجستان با فرهنگ های مختلف احاطه شده و همه ویژگی های خوب را از همسایه ها گرفته است. روسیه در شمال، ترکیه در غرب، ایران و ارمنستان در جنوب و آذربایجان در شرق.. یک ترکیب فوق العاده ای به وجود آورده که تفلیس را به بهترین پایتخت دنیا تبدیل کرده است.

5.خیابان های کوچک تفلیس

کوچه پس کوچه های باریک و بامزه در تفلیس، جذابیت فقو العاده ای به این شهر بخشیده و میتوان گفت تفلیس، پاریس اروپایی-آسیایی می باشد. پس بهتر است پرسه زدن در خیابانهای تو در توی تفلیس و بازدید از بناهای باستانی را فراموش نکنید .

خیابانهای تفلیس

خیابانهای تفلیس

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×