گرجستان

بهترین مکان ها برای اسکی در گرجستان

تور گرجستان
سه شنبه هر هفته
4شب باتومی+3شب تفلیس
1.270.000تومان
4367 4141

 

در فصل زمستان، علاقمندان به اسکی هیجان زده می شوند. و چی بهتر از این که بفهمید بهترین مکان ها برای اسکی در گرجستان انتظار شما را می کشد. این کشور به خاطر کوهستانهای فوق العاده در منطقه قفقاز معروف است. بنابراین زمستان پر از فرصت های فوق العاده برای علاقمندان به ورزشهایی مثل اسکی می باشد. با ما باشید تا به شما بگوییم کدامیک را برای تفریحات زمستانی در تور گرجستان انتخاب کنید:

گودائوری

واقع در جنوب رشته کوه های قفقاز، از آنجایی که افتاب گیر خوبی دارد، در تمام فصول سال ، گردشگران را به خود جذب می کند. این منطقه از ماه دسامبر تا آوریل پوشیده از برف می باشد و یک دامنه 57 کیلومتری برای اسکی سواران دارد و عمق برف در اینجا 2.5 متر است.

جاهای تفریحی گرجستان

گودائوری

اینجا یکی از پیشرفته ترین و محبوب ترین مناطق برای اسکی به شمار می رود. علاوه بر این یکی از نزدیکترین تفریحگاه های زمستانی به پایتخت نیز هست. اهالی گرجستان اخر هفته ها از سراسر کشور به این منطقه می آیند و از تعطیلات لذت می برند.

باکوریانی

با وجود یک شیب 26 کیلومتری برای اسکی سواران، باکوریانی یکی از بهترین و قدیمی ترین مکانهای اسکی سواری به شمار می رود. این تفریحگاه واقع در تپه های شمالی رشته کوه های تریالتی، 1700 متر بالاتر از سطح دریاست. از برجومی به اینجا بیایید و از مناطق جنگلی پوشیده از برف لذت ببرید.

تور باکوریانی

تور گرجستان زمستان

هتسوالی و تنولدی

هر دوی این تفریحگاه های زمستانی در منطقه سوانتی واقع شده اند که بخش مرکزی قفقاز را پوشش می دهند. هتسوالی تنها هشت کیلومتر تا شهر مرکزی متسیا فاصله دارد. این تفریحگاه نسبتا جدید ، یک شیب 4 کیلومتری برای اسکی سواران فراهم می کند.

اسکی در گرجستان

هتسوالی

تتنولدی هم یکی دیگر از تفریحگاه های جدید برای اسکی در گرجستان می باشد. نام از نام یک کوه افسانه ای گرفته شده و نمای باشکوهی از مناطق کوهستانی ارائه می کند. این منطقه نیز در 15 کیلومتری شهر متسیا واقع شده و هم اندازه گوائوری می باشد.

تفریحات زمستانی گرجستان

تتنولدی

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×