گرجستان

در گرجستان کجا بریم؟ (بر اساس شخصیت)

تور گرجستان
سه شنبه هر هفته
4شب باتومی+3شب تفلیس
1.270.000تومان
4367 4141

گرجستان یک کشور متنوع می باشد که در آن هر چیزی را بنا به سلیقه خود پیدا خواهید کرد. چه عاشق طبیعت باشید، چه طرفدار غذاهای خوشمزه یا یک آدم احساساتی و رمانتیک.. در گرجستان برای همه شما مکانهای دیدنی وجود دارد. در اینجا به شما مکان هایی را معرفی می کنیم که بر اساس شخصیت خود می توانید یکی را برای سفر به گرجستان انتخاب کنید. در گرجستان کجا بریم؟ (بر اساس شخصیت)

 

برای علاقمندان به فرهنگ: تفلیس

اگر تصمیم دارید به گرجستان برید ولی نمیدانید کدام شهر را انتخاب کنید باید بدانید تفلیس هم در نوع خودش شهری متنوع از نظر جاذبه های تاریخی و فرهنگی می باشد. معماری مدرن و سنتی با هم ترکیب شده و زیبایی منحصر به فردی ایجاد کرده است.

پارک های تفلیس

نمای پارک رایک در تفلیس

برای علاقمندان به پیاده روی: اسوانتی و توشتی

اگر به پیاده روی علاقه دارید، باید بدانید گرجستان بهشتی زمینی برای شماست. جاهای زیادی برای انتخاب وجود دارد. چه مبتدی باشید، چه حرفه ای، در گرجستان جایی مناسب با نیاز شما پیدا خواهد شد. بهترین مسیرهای پیاده روی با نمای بی نظیر و بهترین جاهای دیدنی گرجستان مناطق ساونتی و توشتی می باشد. اینها دورافتاده ترین مناطق کشور با نمای خیره کننده از کوهستان ها و برج های قرون وسطی می باشند.

عکس توشتی

روستای دارتلو در توشتی

برای علاقمندان به تعطیلات ساحلی: باتومی

گرجستان از غرب با دریای سیاه هم مرز است، به همین خاطر مناطق ساحلی زیادی در این کشور وجود دارد. باتومی یک جاذبه پر طرفدار در بین اهالی گرجستان و توریست ها و از مهمترین شهرهای گرجستان می باشد. چرا که انواع تفریحات آبی در سواحل این شهر ساحلی ارائه می شود.

سواحل گرجستان

شهر ساحلی باتومی

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×