گرجستان

در گرجستان چه بپوشیم؟

تور گرجستان
سه شنبه هر هفته
4شب باتومی+3شب تفلیس
1.270.000تومان
4367 4141

 

با توجه به آب و هوای گرجستان و اینکه در چه فصلی از سال به گرجستان سفر می کنید، نوع پوشش شما فرق می کند. تابستانهای بسیار گرم و زمستانهای سرد در گرجستان در انتظار شماست. این بدین معنی ست که باید انواع لباسها را با خود همراه داشته باشید که مناسب تمام فصول باشد. و علاوه بر اینها سبک لباس پوشیدن در گرجستان باید محافظه کارانه باشد و رنگهای تیره انتخاب کنید. در گرجستان چه بپوشیم؟

  • چند دست پیراهن و دامن
  • چند دست پیراهن مردانه دکمه دار برای فصلهای مختلف
  • شلوار جین و پارچه ای
  • ژاکت و کفش راحتی
  • جوراب ضخیم
  • کلاه و دستکش

آداب لباس پوشیدن در گرجستان

 

شاید این موضوع کمی عجیب باشد، ولی به خاطر سوالهای زیادی که شما عزیزان در این مورد از ما  داشتید، تصمیم به تحقیق و توضیح در این مورد گرفتیم. خب برای کسانی که بار اول است که به گرجستان سفر می کنند ، باید بدانند این کشور کوهستانی ست. پس لباسهای ورزشی و کفشهای اسپرت با خود همراه داشته باشید. مطمئنا از هتل برای پیاده روی در تبلیس یا باتومی خواهید رفت پس چه چیزی بهتر از یک جفت کفش مناسب برای پیاده روی؟

اگر به مناطق ساحلی می روید، بهتر است کفشی بپوشید که روی سنگریزه های ساحل بتوانید قدم بزنید. از آنجایی که تابستانهای گرجستان داغ است، یادتان باشد کرم ضدآفتاب در هر دو مناطق کوهستانی و ساحلی استفاده کنید.

یکی دیگر از آداب لباس پوشیدن در گرجستان  ، استفاده از شال و روسری در مکانهای تاریخی می باشد. برای ورود به یک کلیسا یا صومعه باید موهای خود را بپوشانید. این یک سنت است. میتوانید از سوغات فروشی ها روسری بخرید  و یا همراه ببرید.آداب لباس پوشیدن در گرجستان

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×