گرجستان

تور پیاده روی تفلیس!

تور گرجستان
سه شنبه هر هفته
4شب باتومی+3شب تفلیس
1.270.000تومان
4367 4141

تفلیس پایتخت گرجستان ، مکانی ایده آل برای کسانی ست که میخواهند با پای پیاده و به صورت گروهی جاذبه های گرجستان کشف کنند و از مناظر و معماری فوق العاده به سبک مدرن و کلاسیک لذت ببرند. اگر عاشق گشت و گذار هستید، تور پیاده روی تفلیس! را تجربه کنید.

 

تور پیاده روی را از خیابان روستاولی شروع کنید!

خیابان روستاولی یک خیابان مرکزی در شهر تفلیس می باشد که در امتداد آن ساختمانهای زیادی را خواهید دید. از ایستگاه مترو روستاولی حرکت کنید و مجسمه شوتا روستاولی، یک شاعر قرون وسطی را تحسین کنید. به راه خود به سمت میدان آزادی ادامه دهید و به سالن تئاتر و باله تفلیس سری بزنید. از تئاتر روستاولی، ساختمان پارلمان، گالری ملی و چندین موزه در اینجا دیدن کنید.

خیابانهای تفلیس

خیابان روستاولی

در میدان آزادی توقف کنید!

میدان آزادی در وسط شهر چندین بار بازسازی و تغییر نام داده شد. زمان حکومت روس ها بر گرجستان، به آن میدان اریوان گفته می شد و در دوران شوروی میدان لنین نامیده شد. بنای آزادی در این میدان که نماد استقلال گرجستان می باشد، از سنگ گرانیت و طلا ساخته شده و 35 متر ارتفاع دارد.

عکس میدان آزادی تفلیس

میدان آزادی

سری به مدرسه هوگوارت بزنید!

راه خود را به سمت خیابان آساتیانی ادامه دهید تا به مدرسه هوگوارت برسید که به مدرسه هری پاتر هم در بین اهالی تفلیس معروف است. یک ساختمان به سبک گوتیک که زمانی مدرسه دخترانه آلمانی ها بود.

عکس مدرسه تفلیس

مدرسه n6 تفلیس

در باغ های سرسبز قدم بزنید!

در نزدیکی قلعه ناریکالا، باغ های سرسبز 161 هکتاری دیده می شود که انواع گونه های گیاهی فوق العاده زیبا را در اینجا می توان دید.

باغ های تفلیس

باغ و بوستان های تفلیس

از حمام های سولفوری بازدید کنید!

از خیابان میرزا شفیع به سمت آبانوتوبانی، منطقه حمامهای سولفوری تفلیس بروید. اگر زمان اضافه دارید به داخل یکی از حمام ها بروید و در آنجا ریلکس کنید.در غیر این صورت در پارک بنشینید و از مناظر زیبای آن لذت ببرید.

غکس حمام های سولفوری

آبانوتوبانی

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×