گرجستان

پارک ملی توشتی

تور گرجستان
سه شنبه هر هفته
4شب باتومی+3شب تفلیس
1.270.000تومان
4367 4141

 

پارک ملی توشتی ، بهشت پنهان گرجستان، یکی از فوق العاده ترین دیدنی های گرجستان به شمار می رود. توشتی یک منطقه تاریخی کوچک واقع در شرق گرجستان، در دامنه کوه قفقاز می باشد و 796 کیلومتر مربع مساحت دارد. این پارک یکی از بکر ترین مناطق قفقاز به شمار می رود.

پارک ملی توشتی

پارک ملی توشتی

زیبایی فوق ماورایی پارک ملی توشتی و مناظر کوهستانی آن، معماری و ساختمانهای قلعه ای شکل، این منطقه را به یکی از پر طرفدار ترین جاذبه ها گرجستان تبدیل کرده است که جزو میراث جهانی یونسکو هم به شمار می رود. یکی از مناطق دورافتاده گرجستان با نمایی باور نکردنی از طبیعت بکر با روستاهای باستانی و برج های سنگی که شما را شگفت زده خواهد کرد.

پارک ملی توشتی

پارک ملی توشتی

چگونه به پارک ملی توشتی برویم!

رسیدن به این منطقه کمی مهیج است. تنها راه رسیدن به اینجا، جاده آبانو پس می باشد.  راهی که به این پارک می رسد در دامنه کوه واقع شده و حدود 3000 متر تا تنگه توشتی فاصله دارد. یک جاده خاکی که از خطرناک ترین جاده های دنیاست و تنها در فصل تابستان باز است. جاده  ای بسیار باریک که گاهی چرخهای اتومبیل در هواست.. اگر از پنجره به پایین نگاه کنید، قلبتان به تپش خواهد افتاد.

 

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×