گرجستان

3 فستیوال سنتی گرجستان

تور گرجستان
سه شنبه هر هفته
4شب باتومی+3شب تفلیس
1.270.000تومان
4367 4141

گرجستان کشوری غنی با سنت های قدیمی می باشد که ریشه در فرهنگ دارد. فستیوال های مختلفی در گرجستان برگزار می شود که مختص این ایالت است. گرجی ها عاشق جشن گرفتن هستند از روز تولد تفلیس گرفته تا کشت انگور، فستیوال های غذا، موسیقی.. برای تجربه فرهنگ و تمدن گرجی ها، هیچ راهی بهتر از شرکت کردن در این جشن ها نیست..3 فستیوال سنتی گرجستان را در اینجا معرفی می کنیم:

 

تبلیسوبا

اگرچه روز رسمی تاسیس تفلیس دقیقا مشخص نیست، گرجی ها به بهانه آن جشن های مختلفی می گیرند. اولین بار تفلیسوبا در 28 اکتبر  1979 برگزار شد. وقتی زمان کشت و کار به پایان می رسد، طبیعت رنگ عوض می کند، و آب و هوای همچنان گرم است. ولی چند سال اخیر دولت این جشن را در ماه سپتامبر برگزار می کند و زمانش هر بار تغییر می کند و گردشگران تور گرجستان را به خود فرا می خواند.

تبلیسوبا

تبلیسوبا

فستیوال پنیر

گرجستان انواع پنیر را تولید می کنند و بهترین مکان برای امتحان کردن انواع پنیرهای گرجی، فستیوال پنیر می باشد که در تفلیس برگزار می شود. از سال 2015 ، تولید کنندگان پنیر ارمنی و آذربایجانی، در این جشنواره شرکت کردند و انواع پنیر را به بازدیدکنندگان ارائه کردند.

فستیوال پنیر گرجستان

فستیوال پنیر

فستیوال آلاوردوبا

این جشن مذهبی و قومی در کاختی برگزار می شود و به فستیوال کشت و کار هم مربوط می شود. اسم جشنواره از کلیسای آلاوردی گرفته شده که در همانجا برگزار می شود. این جشن تا چندین روز ادامه می یابد و تا 28 سپتامبر به پایان می رسد.

فستیوال های گرجی

فستیوال آلاوردوبا

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×