گرجستان

نکاتی درباره سفر به گرجستان

آفرگرجستان3*
بهمن
4شب هتلpolo
1.340.000
4367 41 41

 

گرجستان کشوری ست که به تازگی در رادار مسافران قرار گرفته است! تعداد کمی از شگفتی های گرجستان و شهرهای زیبای آن آگاهند. آنچه برای سفر به گرجستان باید بدانید تا سفر شما لذت بخش تر شود را به شما میگوییم. پس با ما باشید ..نکاتی درباره سفر به گرجستان..

نکاتی درباره سفر به گرجستان

 

1.سوار تاکسی های پارک شده نشوید!

تاکسی ها در گرجستان بسیار ارزان هستند. اما برای تاکسی گرفتن ، آنهایی که در حرکت هستند را انتخاب کنید. تاکسی هایی که پارک کرده اند و منتظر مسافر نشسته اند، معمولا قیمت عادلانه ای را پیشنهاد نمی دهند. اگر در تفلیس هستید و میخواهید به مقصدی در این شهر بروید، هرگز بیشتر از 5 یا 6 لاری پرداخت نکنید، در غیر این صورت سرتان کلاه رفته است.

2.یک کارت مترو بگیرید!

در ورودی هر ایستگاه مترو یک کیوسک می باشد. با این کارت میتوانید از سرویس حمل و نقل گرجستان و همچنین برای ورود به قلعه ناریکالا و باغ گیاه شناسی استفاده کنید. برای اقامت یک هفته ای در تفلیس میتوانید این کارت را 10 لاری شارژ کنید.

3.وقت خود را در کافه/رستورانهای گرجستان سپری کنید!

اگر میخواهید قبل از کنسرت یا تئاتر چیزی بخورید، کمی در کافه ها زمان بگذرانید. سرویس دهی در گرجستان هنوز کمی ضعیف است و سفارش غذا شاید کمی طول بکشد. اگر به شما قول 20 دقیقه ای دادند بهتر است 15 دقیقه به آن اضافه کنید.

4.کفش راحتی بپوشید!

اگر میخواهید شهرهای گرجستان را کشف کنید، کفش راحتی بپوشید. خیابان ها و زیرساخت های تفلیس هنوز به راحتی شهرهای اروپایی نیست. پیاده روها کمی ناهموار هستند. تفلیس هم پر از تپه و خیابانهای شیب دار می باشد. پاشنه ها فانتزی برای رفتن به رستوران و .. بد نیست ولی برای گشت و گذار کفش راحتی به پا کنید.

5.اگر گم شدید، ادرس بپرسید!

خیابان های قدیمی و پیچ در پیچ تفلیس ممکن است شما را گمراه کند. اگر گم شدیدف خجالت نکشید و از کسی اسم خیابان ها را بپرسید. گرجی ها مردمی خونگرم هستند و به بازدیدکننده ها کمک می کنند. حتی شاید دوست جدید پیدا کنید. اگر روسی حرف بزنید، همه چیز راحت تر می شود ولی تا حدودی زبان انگلیس هم بلدند.

6.هوشمندانه لباس بپوشید و یک روسری همراه ببرید!

گرجستان پر از کلیسا می باشد. پس اگر میخواهید به این کلیساها بروید باید یک روسری همراه داشته باشید و موهای خود را با آن بپوشانید. مردان هم نباید لباس کوتاه بپوشند.

 

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×