گرجستان

3 موزه برتر گرجستان که نباید از دست داد!

تور گرجستان
سه شنبه هر هفته
4شب باتومی+3شب تفلیس
1.270.000تومان
4367 4141

گرجستان یکی از پر طرفدارترین کشورهای توریستی دنیا در بین ایرانیان می باشد. موزه های تفلیس همواره گردشگران تور گرجستان را به خود جذب می کند و میتواند تجربه ای به یاد ماندنی برای شما رقم بزند. موزه ملی گرجستان یک مجموعه می باشد که خود شامل 3 موزه می شود. 3 موزه برتر گرجستان که نباید از دست داد! را در اینجا به شما معرفی میکنیم:

 

1.موزه گرجستان (در موزه ملی گرجستان)

موزه گرجستان، موزه هنرهای خوب و گالری ملی واقع در مرکز شهر تفلیس در خیابان شوتا روستاولی می باشد. هر سه موزه در یک مجموعه موزه ملی گرجستان میکس شده اند. موزه به راحتی توسط وسایل نقلیه یا تاکسی در دسترس می باشد. این موزه یک کلکسیون برجسته از گنجینه های باستانی ، اشیا باستانی داخلی و خارجی را به نمایش می گذارد. همچنین گردشگران تور تفلیس می توانند از دو نمایشگاه مربوط به تاریخ قفقاز و اشغال شوروی بهره مند شوند. هزینه ورودی 2 دلار است و برای کودکان زیر 6 سال رایگان می باشد.

ساعات کار:هر روز 10:00 تا17:45

موزه گرجستان در تفلیس

Georgia Museum

2.موزه هنرهای خوب (در موزه ملی گرجستان)

موزه هنرهای خوب داخل موزه گرجستان واقع در قلب شهر تفلیس، در ساختمان سمینار سابق می باشد. این موزه تاریخ قرون وسطی گرجستان ، کلکسیون گنجینه های مسیحی را به نمایش می گذارد و شما را با فرهنگ و هنر گرجی آشنا می سازد.روزهای دوشنبه تعطیل است. هزینه وروردی 2 دلار و برای کودکان زیر 6 سال رایگان است.

ساعات کار: هر روز 10:00 تا18:45

موزه هنرهای خوب تفلیس

Fine Art Musuem

3.گالری ملی (در موزه ملی گرجستان)

گالری ملی نیز واقع در همان مجموعه موزه ملی، در خیابان شوتا روستاولی می باشد. ورودی گالری زیر سایه درختان پارک امپراطور الکساندر (پارک 9 آوریل) پنهان شده است. بازدیدکنندگان گالری ملی میتوانند از کلکسیون خیره کننده نقاشی ها و مجسمه های گرجی لذت ببرند. هزینه ورودی این گالری هم 2 تا 3 دلار است.

ساعات کار: هر روز 11:00 تا 17:00

گالری ملی تفلیس

National Gallery

 

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×