گرجستان

3 تا از بهترین تفریحات تفلیس

تور گرجستان
سه شنبه هر هفته
4شب باتومی+3شب تفلیس
1.270.000تومان
4367 4141

تفلیس از قرن 5 میلادی پایتخت گرجستان بوده است و این بداین معناست که تاریخ غنی برای کشف کردن دارد. این شهر واقع در نزدیکی اروپا و آسیا دارای یکی از بزرگترین مسیرهای تجاری به نام جاده ابریشم می باشد. تبادل فرهنگی پایدار، این شهر را به مکانی منحصر به فرد تبدیل کرده است و چندین بار هم باعث ویرانی شهر توسط دشمن شد. اما با وجود گذشته آشفته، هنوز زیبایی و کاراکتر واقعی خود را حفظ کرده است. اگر تصمیم دارید در تور گرجستان ثبت نام کنید، بد نیست با 3 تا از بهترین تفریحات تفلیس آشنا شوید:

 

شهر قدیم تفلیس را کشف کنید!

اولین کاری که در تفلیس باید انجام دهید، رفتن به گوشه و کنار شهر است. از پل متخی شروع کنید و بعد به حمام های گوگردی آبونتینی، قلعه ناریکالا، کلیسای سیونی، و کلیسای آنچیسخاتی بروید. این مکانها در نزدیکی یکدیگر قرار دارند، بنابراین میتوانید با یک تیر چند نشان بزنید. برای رسیدن به قلعه ناریکالا میتوانید پیاده بروید و یا از تلکابین استفاده کنید. حتمن سری به منطقه سولولاکی بزنید و از ساختمانهای متعلق به قرن 19 بازدید کنید.

جاذبه های تفلیس

شهر قدیم تفلیس

 

به حمام آبانوتوبانی بروید!

آبانوتوبانی منطقه ای ست که میتوان در آنجا حمام های گوگردی پیدا کرد. بازدید از تفلیس بدون حمام گرفتن در آبهای سولفوریک این منطقه کامل نخواهد بود. در اینجا هم حمام خصوصی و هم حمام عمومی هست که میتوانید از خدمات ماساژ هم بهره مند شوید. بعد از بیرون آمدن از این حمام ها حس می کنید دوباره متولد شده اید..

تفریحات تفلیس

حمام آبانوتوبانی تفلیس

سری به موزه ها بزنید!

موزه های متعددی در تفلیس وجود دارد که همه آنها ارزش بازدید را دارند. موزه گرجستان یکی از بهترین جاذبه های تفلیس، گنجینه عتیقه جات طلای خیره کننده ای را به نمایش می گذارد. اگر عاشق هنر هستید، پس به موزه هنری تفلیس در نزدیکی کلیسای کاشوتی بروید. در اینجا آثار هنری معروف از هنرمندان سرشناس به نمایش گذاشته شده است. یا میتوانید به موزه هنرهای زیبا بروید که آثار گرانبهایی از عصر برنز، دوران قرون وسطی و دوره هلنی را ارائه می کند.

جاذبه های دیدنی تفلیس

موزه های گرجستان

 

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×