گرجستان

باتومی یا تفلیس؟

تور گرجستان
سه شنبه هر هفته
4شب باتومی+3شب تفلیس
1.270.000تومان
4367 4141

 

باتومی یا تفلیس؟ کدامیک را برای سفر انتخاب کنم؟ البته بستگی به علایق و انتظارات شما از تعطیلات دارد. اگر میخواهید تاریخ و فرهنگ گرجستان را کشف کنید، پس بهتر است تفلیس را انتخاب کنید ولی اگر به دنبال روزهای شاد و مهیج تابستان هستید، پس کجا بهتر از باتومی؟

در تفلیس شما میتوانید از بناهای تاریخی و فرهنگی بازدید کنید و البته در این شهر تفریحات مهیجی برای جوان تر ها و کودکان وجود دارد. البته میتوانید یک روز را برای بازدید از تفلیس و روز دوم را به گشت و گذار در باتومی بگذرانید. در مسیر میتوانید از سایر شهرهای گرجستان هم بازدید کنید و سفر خود را خاطره انگیز سازید.

تفلیس

تفلیس

تفلیس پایتخت و بزرگترین شهر گرجستان به شمار می رود که در حاشیه رود کورا قرار دارد. به خاطر موقعیت آن در تقاطع بین اروپا و آسیا و نزدیکی آن به مسیرهای سودآور شرق و غرب، یک مکان فوق العاده برای فعالیت های تجاری به شمار می رود.

باتومی واقع در سواحل دریای سیاه، دومین شهر بزرگ گرجستان می باشد که با درختان کاج و کوهستان های سرسبز احاطه شده است. این شهر با معماری جذاب، مجسمه های کلاسیک متعلق به قرن 19 و آسمان خراش های فوق العاده با هتل های مدرن پاتوق گردشگران خارجی و داخلی می باشد. شهر دریای سیاه از گردشگران مناطق مختلف استقبال می کند.

باتومی

باتومی

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×