گرجستان

شهر قدیم تفلیس

تور گرجستان
سه شنبه هر هفته
4شب باتومی+3شب تفلیس
1.270.000تومان
4367 4141

 

شهر قدیم تفلیس واقع در دامنه کوه در نزدیکی قلعه ناریکالا، مجموعه ای از خیابانهای پیچ در پیچ با خانه های قدیم و بالکن های چوبی می باشد. دروازه های این منطقه تاریخی به مزارع انگور منتهی می شود.  هر چند این شهر بارها تخریب شده، و 29 بار بازسازی شده، کوچه های باریک و خانه های کوره ای که در حاشیه کوه ساخته شده اند، آسیبی ندیده اند. این خانه های مخروبه بسیار زیبا و فریبنده هستند و سوژه عکاسی برای گردشگران تور گرجستان می باشد.

شهر قدیمی تفلیس

شهر قدیمی تفلیس

شهر قدیمی تفلیس در پایتخت گرجستان، به  عنوان منطقه تاریخی تفلیس شناخته می شود و به دلیل معماری ارزشمند و بناهای باستانی از آن به خوبی مراقبا شده است. این منطقه در نزدیکی رودخانه کورا، قلعه ناریکالا و بنای یادبود کارتلیس ددا واقع شده است. معماری این شهر متعلق به قرن نوزدهم می باشد و البته ساختمان هایی از قرن 5 تا بیستم را هنوز شامل می شود.

شهر قدیمی تفلیس

شهر قدیمی تفلیس

این منطقه دارای بزرگترین جاذبه های گردشگری تفلیس است مثل کلیساها، موزه ها، حمام های گوگردی، و خانه های چوبی عجیب و غریب.. در قرن نوزدهم شهر قدیم تفلیس به قوم های مختلف مثل ارمنی ها، گرجی ها ، محله آلمانی ها و فارس ها تقسیم شد.

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×