گرجستان

مرکز خرید تبلیسی مال تفلیس

آفرگرجستان3*
بهمن
4شب هتلpolo
1.340.000
4367 41 41

توریست ها بواسطه جاذبه های گردشگری تفلیس در هر فصلی از سال نسبت به رزرو تور تفلیس اقدام می کنند .جاذبه های مختلف این شهر همیشه بیدار ، رضایت گردشگران را از سفر خود به دنبال دارد.یکی از مهم ترین جاذبه های این شهر ، همان مراکز خرید است .شاید باورتان نشود اما برخی از مراکز خرید تفلیس در بین گرشگران تور آسیایی نیز شهرت و طرفدار دارد . تعداد این مراکز خرید بسیار زیاد است و در هر محله ای چند مرکز خرید مدرن بچشم می خورد.یکی از این مراکز ، مرکز خرید تبلیس مال تفلیس می باشد.

مرکز خرید تبلیسی مال گرجستان

مرکز خرید تبلیسی مال گرجستان

تبلیسی مال (Tbilisi Mall) یکی از بزرگترین مرکز خرید مدرن در تفلیس و بهترین مراکز خرید گرجستان می باشد که در سال 2012 افتتاح و در منطقه دیدی دیقومی و در خیابان آگماشنبلی ساخته شد .مرکز خرید تبلیسی مال نمادی از طرح جدید توسعه شهر تفلیس است. این مرکز خرید، تفریح و سرگرمی و فروشگاههایی با برندهای جهانی (زارا، گپ، تاپ شو، برشکا، دوتی و ..) را در خود جای داده است.این مرکز دارای سینما، استخر شنا، محل بازی و سرگرمی برای کودکان، رستوران و کافه میباشد.

مرکز خرید تبلیسی مال تفلیس

مرکز خرید تبلیسی مال تفلیس

در این مرکز خرید انواع مغازه های لباس ، کیف و کفش و … قراردارند.تبلیسی مال علاوه بر مغازه ها دارای سینما (که فیلمها به زبانهای گرجی ، روسی و انگلیسی اکران می شوند) ، یک فود کورت کوچک و زمین بازی ویژه کودکان می باشد . ساعات کار این مرکز خرید همه روزه از 10 صبح تا 10 شب می باشد و پارکینگ تبلیسی مال برای بیش از 3200 اتومبیل ظرفیت دارد. در حالی که بخشهایی از تفلیس مانند روستاولی، خیابان پکینی و مرجانشویلی بطور سنتی مرکز خرید و تجارت بوده اند و بیشتر مسافران تور گرجستان پیاده و قدم زدن را هدف گرفته اند.

 

اطلاعات کلی مرکز خرید تبلیسی مال تفلیس

  • آدرس :16th km, 16th km Davit Aghmashenebeli Ave, Tbilisi 0131, Georgia
  • تلفن :00995322505556
  • وبسایت :tbilisimall.com

مرکز خرید تبلیسی مال

مرکز خرید تبلیسی مال

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×