گرجستان

4 تا از تفریحات رایگان تفلیس

آفرگرجستان3*
بهمن
4شب هتلpolo
1.340.000
4367 41 41

سفر به مکانی جدید و کشف بهشت های پنهان و جاذبه های بی نظیرش همیشه همراه با پرداخت هزینه بوده است. با این وجود برخی شهرهای بزرگ دارای تفریحات رایگان زیادی هستند و تفلیس هم از این قاعده مستثنی نیست. اگر تور گرجستان را انتخاب کرده اید و میخواهید به صورت مجانی خوش بگذرانید، لیست 4 تا از تفریحات رایگان تفلیس را مطالعه کنید:

 

تور پیاده روی رایگان را تجربه کنید!

یکی از بهترین راه ها برای کشف شهر تفلیس یک تور پیاده روی با راهنمای فارسی زبان میباشد. برای کسانی که می خواهند سفری ارزان داشته باشند، شرکت هایی هستند که تور رایگان در سراسر شهر برگزار می کنند.

تفریحات رایگان گرجستان

تور پیاده روی در تفلیس

در یکی از پارک های تفلیس استراحت کنید!

در تفلیس چندین پارک دوست داشتنی و بزرگ وجود دارد که میتواند در آنجا استراحت کنید واز طبیعت لذت ببرید. این پارک ها در مناطق مختلف پایتخت پراکنده شده اند و در روزهای گرم تابستان و یا در خنکای بهار بهترین مکان برای گردشگران می باشد. به طور مثال پارک رایک واقع در شهر قدیم یکی از معروف ترین جاذبه های گرجستان به شمار می رود.

پارک های تفلیس

پارک واکه تفلیس

از نمای شهر تفلیس لذت ببرید!

متاتسمیندا یک پارک تفریحی در منطقه ای کوهستانی، نمایی پانورما از شهر را ارائه می کند. این پارک سرسره آبی، چرخ و فلک، و کافه های متعددی دارد.

شهر تفلیس

نمای تفلیس

در اطراف شهر قدیم پرسه بزنید!

در خیابانهای سنگفرش شده، خیابانهای باریک آبانیتوبانی پرسه بزنید و از معماری خیره کننده، بالکن های چوبی رنگارنگ، تونل های گنبدی شکل حمام های سولفور تفلیس بازدید کنید. در اینجا ترکیبی از معماری مدرن و باستانی را شاهد خواهید بود. از قلعه بی نظیر ناریکالا بالا بروید و نمای خیره کننده شهر تفلیس را ببینید و به سمت مجسمه مادر گرجستان راه را ادامه دهید.

گردش در گرجستان

خیابانهای سنگفرش تفلیس

 

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×