گرجستان

4 غذای خیابانی در تفلیس

آفرگرجستان3*
بهمن
4شب هتلpolo
1.340.000
4367 41 41

 

غذاهای گرجستان یکی از محبوب ترین غذاها در منطقه قفقاز می باشد. غذاهای محلی در بین گردشگران خیلی طرفدار دارد. توریست ها هم در لوکس ترین رستورانهای گرجستان و هم در کافه ها میتوانند غذاهای محلی گرجی را تست کنند. البته برای مسافرانی که میخواهند در هزینه ها صرفه جویی کنند، غذاهای خیابانی بهتر است.

4 غذای خیابانی در تفلیس ارزانتر است با توجه به این واقعیت که غذاهای گرجی دارای کالری زیاد و مغذی هستند، با هزینه ای کم می توانید شامی عالی نوش جان کنید. فقط یادتان باشد غذاهای گرجی پر ادویه هستند. در اینجا چند تا از محبوب ترین این غذاها را معرفی می کنیم:

 

وتزل پرتزل

مطمئنا ارزشش را دارد که غذاهای محلی گرجی را امتحان کنید، ولی اگر غذاهایی مثل همبرگر های کلاسیک و یا دونات ها را از دست بدهید، میتوانید هر جایی از تفلیس آن را پیدا کنید. حتما عاشق پرتزل های وتزل پرتزل خواهید شد. اگر یک بار این غذا را امتحان کنید هرگز طعمش را فراموش نخواهید کرد. این کافه در خیابان روستاولی قرار دارد.

وتزل پرتزل

وتزل پرتزل

 

پوری

غذاهای گرجی با نان سرو می شوند. نان گرجی منحصر به فرد است و یک غذای خیابانی در تفلیس به شمار می رود. پوری یکی از منحصر به فرد ترین غذاهای گرجی می باشد که ترکیب اصلی آن نان و خمیر است و بر روی تنور سنتی پخته می شود.

پوری

پوری

نادوگی

نادوگی یک پیش غذای گرجی لذیذ می باشد که خیلی ساده است. این غذا از نان و نعنا و پنیر محلی تهیه می شود. بیشترین موادی که در این غذا وجود دارد پنیر است که طعم خاص و خوشمزه ای به آن بخشیده است.

نادوگی

نادوگی

جونجولی

جونجولی هم یک پیش غذای جالب گرجی می باشد که در کافه رستورانهای خیابانی  سرو می شود. این غذای ترش که قیافه چندان زیبایی ندارد. طعمی شبیه زیتون شور دارد. قیمت این غذا مناسب ارزان است و هر جایی در کشور گرجستان یافت می شود.

جونجولی

جونجولی

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×