گرجستان

موزه ابریشم تفلیس

تور گرجستان
سه شنبه هر هفته
4شب باتومی+3شب تفلیس
1.270.000تومان
4367 4141

موزه ابریشم تفلیس واقع در شهر قدیم تفلیس در سال 1887 توسط نیکلای شاوروف ، متخصص ابریشم ساخته شد. در کنار مجموعه موزه ، کتابخانه ای ایجاد شد. این موزه انواع کلکسیون مرتبط با تولیدات ابریشم : مجموعه کرم ابریشم، پروانه و کوکون ها (5000 نژاد مختلف)، مجموعه ای از رنگ های مصنوعی و طبیعی، مجموعه ای از محصولات ابریشم خانگی و صنعتی  را به نمایش می گذارد. بیشتر کلکسیون های این موزه توسط شاوروف و همکاران اروپایی، روسی و قفقازی او جمع آوری شده است. مبلمان موزه و کتابخانه نشان دهنده تاریخ قرن نوزدهم می باشد.

موزه های تفلیس

موزه ابریشم در تفلیس

موزه ابریشم گرجستان یکی از معدود موزه های تفلیس و بهترین جاذبه های گرجستان می باشد که در های خود را به روی هنر معاصر باز کرده است و به هنرمندان این امکان را می دهد تا کلکسیون های خود را در گالری های آن به نمایش بگذارند. این تاریخ آنچه با تاریخ پارچه و صنعت نساجی گرجستان مرتبط است را به نمایش می گذارد.

جاهای دیدنی تفلیس

موزه گرجستان

این موزه قطعا ارزش بازدید برای علاقمندان به صنعت ابریشم و تاریخ آن را دارد. این بنا که نمونه ای برجسته از معماری قرن نوزدهم به شمار می رود ، یک بنای یادبود ملی هم هست. سبک کلاسیک، گوتیک و هنرهای اسلامی در طراحی داخلی و بیرونی موزه مشهود است.

 

ساعات کار موزه: هر روز به جز دوشنبه ها از ساعت 11:00 تا 18:00

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×