گرجستان

4 مرکز خرید برتر گرجستان

آفرگرجستان3*
بهمن
4شب هتلpolo
1.340.000
4367 41 41

 

میخواهید به گرجستان سفر کنید و سرگرم شوید؟ خوشبختانه مراکز خرید گرجستان موقعیت های خرید متنوعی را برای شما فراهم می سازد که شامل عتیقه جات، سوغات، بوتیک های شیک و برندهای جهانی می شود. در اینجا میتوانید آنقدر خرید کنید تا خسته شوید! در اینجا 4 مرکز خرید برتر گرجستان را معرفی می کنیم..

 

مرکز خرید ایست پوینت (تفلیس)

مرکز خرید ایست پوینت “East Point” یکی از مدرن ترین مراکز خرید گرجستان تفلیس می باشد که در نزدیکی بزرگراه کاختی در مسیر فرودگاه تفلیس واقع شده است. بیش از 150 فروشگاه لباس، کفش، جواهرات زیر یک سقف برای همه سلیقه ها وجود دارد. استخر و سالن بولینک محیطی فوق العاده در این مجموعه به وجود آورده است. یک سالن بازی برای کودکان، 10 سالن تئاتر، و رستوران از سایر امکانات ایست پوینت می باشد.

مرکز خرید ایست پوینت (تفلیس)

مرکز خرید ایست پوینت

بازار تفلیس

یکی از اولین مراکز خرید تفلیس که در انتهای غربی شهر واقع شده و به گونه ای طراحی شده که در آنجا زمان را فراموش می کنید. بیش از 130 فروشگاه در این بازار ، برندهای جهانی را به فروش می رسانند. رستوران، سینما و هایپر مارکت از دیگر ویژگی های بازار تفلیس می باشد.این بازار از ساعت 10 صبح تا 10 شب به مردم خدمات ارائه می کند.

بازار تفلیس گرجستان

بازار تفلیس

بازار باتومی

بازار باتومی در نزدیکی فروشگاه مک دونالد می باشد که شامل سبزی فروشی در طبقه همکف، چندین کفش فروشی، فروشگاه عطر، و لوازم خانگی و مبلمان است. در طبقه بالا هم یک باشگاه ورزشی قرار دارد.

بازار باتومی

بازار باتومی

پاساژ گراتو (تفلیس)

گراتو پاساژ یک مرکز خرید 8 طبقه در تفلیس می باشد. این مجتمع خرید گراتو یکی از لوکس ترین مراکز خرید شهر تفلیس به شمار می رود که معنایی تازه به خرید بخشیده است. این مجموعه شامل 100 فروشگاه، 50 دفتر اداری می باشد.

پاساژ گراتو (تفلیس)

پاساژ گراتو (تفلیس)

 

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×