گرجستان

کوه کازبک

آفرگرجستان3*
بهمن
4شب هتلpolo
1.340.000
4367 41 41

کوه کازبک “Mount Kazbek” یکی از جاهای دیدنی گرجستان واقع در شمال گرجستان، با ارتفاع 5033 متر ، یکی از بلندترین قله های این کشور به شمار می رود. این یک آتشفشان غیر فعال با فرم مخروطی و جریان گذازه به ضخامت 300 متری می باشد. این منطقه را میدان های یخی در برگفته که سرچشمه آن از روخانه ترک است. دامنه های این کوه با مراتع آلپی پوشیده شده است.

کوه کازبک از دیدنی های گرجستان

کوه کازبک

کازبک دومین کوه آتشفشانی در قفقاز بعد از کوه آلبروس است. یک منطقه کوهستانی جذاب واقع در بین مرز روسیه و گرجستان در شرق کوهستان قفقاز ، بهترین گزینه برای کوهنوردی می باشد. د ر اینجا یک تجربه کوهنوردی فوق العاده از نظر فرهنگی رقم خواهید زد که قابل وصف نیست.

کوه کازبک گرجستان

کوه کازبک گرجستان

دو مسیر برای صعود به کوه کازبک وجود دارد: از سمت روسیه و از سمت گرجستان.. مسیر کوهنوردی از سمت کشور گرجستان دسترسی آسان تری فراهم می کند و حتی افراد تازه کار و بی تجربه هم میتوانند از رسیدن به قله لذت ببرند. تنها لازمه برای شرکت در تورهای کوهپیمایی اینجا این است که از نظر بدنی شرایط مناسبی داشته باشید. راهنمای تور برای بالا رفتن و استفاده از تجهیزات به شما کمک خواهد کرد. یک تجربه متفاوت رقم بزنید!

 

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×