گرجستان

رستوران میسونی تفلیس

آفرگرجستان3*
بهمن
4شب هتلpolo
1.340.000
4367 41 41

رستوران میسونی تفلیس یکی از رستوران های تفلیس می باشد و یک کافه بار بسیار جذاب جهت برگزاری جشنها ،قرارهای تجاری و کاری و گفتگوهای دوستانه است، ضمن اینکه در کنار این کافه رستوران زیبا می توانید یک غذای گرجی لذیذ نوش جان کنید که البته همه ی غذاهای میسونی حلال می باشد و فضای این رستوران با طراحی خاصی تزیین شده است که هر مسافر تور گرجستان را به خود جذب می کند در ضمن در این رستوران نظافت را رعایت کنید و فضای داخلی این رستوران شبیه به کافی شاپ های تهران می باشد.

رستوران میسون تفلیس

رستوران میسون تفلیس

ساختمان رستوران میسونی (Missoni Restaurant) سه طبقه و یک تراس دارد. سالن میانی مخصوص سرو نوشیدنی ست و ظرفیت صد نفر را دارد ، طبقه پایین تر سالنی با گنجایش 60 نفر قرار گرفته که بسیار عالی و مدرن توسط رنگ های روشن و جذاب خودنمایی می کند. طبقه سوم رستوران میسونی مخصوص افراد سیگاری است که بیست نفر گنجایش دارد.رستوران میسون دارای موزیک زنده و دی جی است و ساعت کاری آن همه روزه از ساعت یازده صبح تا زمانی که آخرین مهمان آنجا را ترک کند،می باشد.

اطلاعات کلی درباره رستوران میسونی تفلیس گرجستان

  • آدرس رستوران میسونی تفلیس : تفلیس – خیابان آباشیدزه – شماره ۲۶
  • تلفن : ۹۹۵۳۲۲۲۳۱۰۳۰+

رستوران میسون تفلیس

رستوران میسون تفلیس

رستوران میسون تفلیس

رستوران میسون تفلیس

 

 

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×