گرجستان

3 تا از لوکس ترین هتل های تفلیس

آفرگرجستان3*
بهمن
4شب هتلpolo
1.340.000
4367 41 41

 

تفلیس، پایتخت گرجستان، جاذبه های زیادی برای گردشگران دارد. از غذاهای سنتی گرجی گرفته تا بهترین موزه های تفلیس و کوهنوردی در مناظر زیبا ، شما را ناامید نخواهد کرد! تفلیس یک جاذبه فوق العاده می باشد که با لوکس ترین هتلهای گرجستان شما را شگفت زده می کند. در اینجا به معرفی 3 تا از لوکس ترین هتل های تفلیس می پردازیم. با ماه همراه باشید.

1.هتل رادیسون بلو ایوریا

رادیسون بلو یکی از بهترین هتلهای 5 ستاره تفلیس در مرکز منطقه تجاری تفلیس بین رودخانه مونتکاوری و رشته کوه های دیدنی این شهر واقع شده است. ایستگاه مترو روستاولی تنها 5 دقیقه تا اینجا فاصله دارد. این هتل دارای یک آبگرم بزرگ می باشد که نمای بی نظیری از شهر دارد. همچنین استخر روباز و سرپوشیده هتل یکی از بهترینها در نوع خود می باشد. تئاتر باله و اپرای تفلیس هم در 400 متری هتل هستند.

3 تا از لوکس ترین هتل های تفلیس

هتل رادیسون بلو

 

2.هتل آمباسادوری

آمباسادوری یکی از لوکس ترین هتل های تفلیس واقع در بخش فرهنگی تفلیس، در نزدیکی تئاتر گابریادزه و میدان آزادی می باشد. مجموعه غذاخوری این هتل شامل رستوران امباسادوری، کافه امباسادوری و یک رستوران گرجی می شود.این هتل به خاطر نمایشگاه مجسمه های برنز در ورودی هتل، لابی و رستوران معروف است.

هتلهای تفلیس

هتل آمباسادوری

 

3.هتل بیلتمور

هتل بیلتمور یک آسمان خراش شیشه ای و مرتفع ترین هتل در منطقه قفقاز واقع در مرکز تاریخی تفلیس می باشد. بیلتمور برای مسافران تجاری و تفریحی یک اقامتگاه عالی و ایده آل می باشد. 214 اتاق و سوئیت ، اینترنت پر سرعت، حمام های لوکس و نمای خیره کننده از شهر می باشد. اتاق کنفرانس این هتل با ظرفیت 500 نفری بهترین موقعیت برای مسافران تجاری را فراهم می کند.

هتل بیلتمور تفلیس

هتل بیلتمور

 

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×