گرجستان

بازار لیلو تفلیس در گرجستان

تور گرجستان
سه شنبه هر هفته
4شب باتومی+3شب تفلیس
1.270.000تومان
4367 4141

مرکز خرید لیلو (Lilo Market) یکی از بزرگترین مراکز خرید گرجستان می باشد که در مرکز شهر تفلیس و در نزدیکی فرودگاه بین المللی تفلیس و در 30 کیلومتری ميدان واكزال واقع شده است. در بازار لیلو تفلیس در گرجستان اجناس مختلفي (پارچه، انواع ظروف، انواع لباس، عطر و اودكلن، لوازم صوتي تصويري، لوازم منزل) از كشورهاي مختلف مانند تركيه، آذربايجان، چين، روسيه، ايران را با قيمت و کیفیت مناسبي میتوان پيدا كنيد.

بازار لیلو تفلیس یکی از مراکز خرید گرجستان

بازار لیلو تفلیس یکی از مراکز خرید گرجستان

بازار لیلو تفلیس در گرجستان يكي از بازار هاي سنتي شهر تفليس بوده و ظاهر شيك و لوكسي ندارد اما یکی از مهمترین مراکز خرید گرجستان است هرچند سرمايه گذاران متعددی در حال حاضر در اين بازار اقدام به ساخت پاساژهاي جديد و شيك نيز كرده اند به طور كلي اين بازار به بازار بزرگ تهران نيز بي شباهت نيست.

نکته دیگری که قابل توجه است اینکه در این شهر قیمت دست فروشنده ها می باشد. یعنی عملا تعزیرات حکومتی وجود ندارد و در واقع این شما هستید که با حوصله بیشتر میتوانید قیمت مناسب تری را پیدا کنید و براي رفتن به اين بازار علاوه بر تاكسي مي توانيد از ونهايي كه مخصوص اين بازار از ميدان واكزال حركت مي كنند استفاده كنيد.در این مرکز خرید اصناف زیاد دسته بندی نشدند که جای مشخصی داشته باشند. مثلا کنار یک لباس فروشی اگه سبزی فروشی ملاحظه کردید تعجب نکنید، چرا که برای این مردم کاسبی بیشتر مهم هست.نه دسته بندی در صنف خودشان !!!

بازار لیلو تفلیس در گرجستان

بازار لیلو تفلیس در گرجستان

مرکز خرید لیلو Lilo Mall

مرکز خرید لیلو Lilo Mall

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×