گرجستان

آیا گرجستان کشوری امن است!

تور گرجستان
سه شنبه هر هفته
4شب باتومی+3شب تفلیس
1.270.000تومان
4367 4141

 

گرجستان کشوری ست با تاریخ غنی و مناظر نفسگیر که درست در میان بزرگترین قدرت های دنیا واقع شده است. غربی ها اطلاعات کمتری درمورد این کشور دارند. و کلمه جورجیا آنها را به یاد ایالتی در آمریکا می اندازد. شاید به این دلیل که زمانی این منطقه جنگی بوده، کمتر مورد توجه قرار گرفته است. ولی الان جنگ تمام شده پس بیایید نگاهی به این مکان فراموش شده بیاندازیم.. یک بهشت پنهان بین اروپا و اسیا..

برای سفر به گرجستان برنامه ریزی می کنید؟ سفر به گرجستان یعنی سفر به مهربانی و انسانیت.. مردم خونگرم، شب زنده داری های تفلیس، غذاهای لذیذ، جنگل های سرسبز، غارهای اسرار آمیز، و مناظر خیره کننده گرجستان را تجربه کنید. در ادامه میخواهیم بدانیم آیا گرجستان کشوری امن است!؟

شهر قدیمی تفلیس

آیا گرجستان امن است؟

از آنجایی که گرجستان ششمین کشور امن دنیاست ، در سفر به کشور گرجستان به هیچ وجه احساس نا امنی نخواهید کرد. در خیابانهای تفلیس ماشین های گشت پلیس زیادی را خواهید دید. البته مثل هر جای دیگری باید نکاتی را در رابطه با فرهنگ مردم رعایت کنید. از آنجایی که توریست های کمی با کشور گرجستان اشنا هستند، مردم گرجی در ارتباط با گردشگران بسیار مهربان و کنجکاو هستند.

مسائلی هست که باید رعایت کنید. مثل رانندگی… تفلیس مثل یک مکان ساخت و ساز بزرگ به نظر می رسد و خط عابر پیاده و پیاده روهای کمی دارد.

در رفتن به مناطقی مثل آبکازیا و استیا جنوبی مراقب باشید. چون ممکن است درگیری ها هنوز ادامه داشته باشد، آن دو منطقه خارج از کنترل دولت گرجستان می باشد.

در مناطق کوهستانی و مکانهایی که پر از حیوانات وحشی و سگهای ولگرد می باشد، باید به شدت مراقب باشید زیرا در آن نزدیکی بیمارستان و یا هیچ درمانگاهی وجود ندارد. نباید به تنهایی و بدون تجهیزات به کوه ها بروید.

آیا گرجستان امن است

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×