گرجستان

کلیسای ترینیتی تفلیس

تور گرجستان
سه شنبه هر هفته
4شب باتومی+3شب تفلیس
1.270.000تومان
4367 4141

 

کلیسای ترینیتی تفلیس، بزرگترین کلیسای گرجستان که به نماد گرجستان هم معروف است، در سال 2004 ساخته شد. زیبایی و اندازه این کلیسا نفسگیر است و روی تپه باشکوه سنت ایلیا، سمت چپ رودخانه کورا واقع شده است. سامبا یا همان ترینتی بلندترین کلیسا در گرجستان به شمار می رود. این کلیسا 101 متر ارتفاع دارد. قبل از ترینیتی، کلیسای الله وردی در کاختی با 50 متر ارتفاع بلندترین کلیسا می باشد. گنبد طلایی کلیسای ترینیتی از هر جایی در تفلیس دیده می شود.

کلیسای ترینیتی تفلیس

کلیسای ترینیتی تفلیس

این کلیسای ترینیتی (سامبا) یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری تفلیس و مهمترین کلیسای ارتدوکس شناخته شده است. همچنین یکی از بزرگترین ساختمانهای مذهبی دنیا هم به شمار می رود که در ساخت آن ترکیبی از سبک های سنتی و معماری گرجی در مراحل مختلف تاریخی و متعلق به دوره بیزانس به کار رفته است.

کلیسای ترینیتی تفلیس

کلیسای ترینیتی تفلیس

ترینیتی بخشی از مجتمع بزرگ می باشد که در آن مدرسه و آکادمی الهیات، صومعه، هتل و نه کلیسای دیگر هم وجود دارد. این کلیسا به سبک مدرن طراحی شده و معماری آن شباهت کمی به سنت های قدیمی دارد. نمای بیرونی کلیسا با معماری زیبا و منحصر به فرد شما را خیره می کند. نقاشی های دیواری بی نظیر در داخل کلیسا سوژه مناسب برای عکاسی می باشد. مجسمه های بزرگ و تصویری از خدای مقدس شان هم در اینجا به چشم می خورد. در زیر زمین دو طبقه دیگر هم وجود دارد که یکی به موزه و دیگری به سالن کنفرانس اختصاص داده شده است.

 

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×