گرجستان

4 رستوران پنهان در باتومی

آفرگرجستان3*
بهمن
4شب هتلpolo
1.340.000
4367 41 41

 

باتومی ، جذاب ترین شهر ساحلی گرجستان می باشد که سواحل بی نظیر،مکان های دیدنی و همچنین غذاهای خوشمزه به گردشگران ارائه می کند. برخی غذاخوری ها و رستورانهای باتومی هستند که کمتر شناخته شده اند. با ما همرا باشید تا 4 رستوران پنهان در باتومی را به شما معرفی کنیم..

 

مارسیل

مارسی تنها یک رستوران درجه یک نیست! اگر شان زندگی در دوران شوروی را داشتید یا حداقل از پدر و مادر خود، داستانهایی در رابطه با جماهیر شوروی شنیده باشید، وقتی وارد مارسی می شوید حس می کنید به گذشته قدم گذاشته اید. فضای داخلی این رستوران زمان استالین را به تصویر می کشد.

پنیر گرجی را در اینجا حتما امتحان کنید. غذاهای گرجی را در هیچ جایی بهتر از مارسی سرو نمی کنند. لیموناد خانگی با فقط 20 دلار را حتما امتحان کنید.

رستوران مارسیل

رستوران مارسیل

کاخ بستنی سوی

هیچ غذایی بدون یک دسر خوب کامل نیست! بعد از رفتن به مارسی باید از یک دسر خوشمزه لذت ببرید. پس باید به کاخ بستنی سوی بروید. شما هیچ جایی روی کره زمین پیدا نخواهید کرد که دسرهایی با مزه عجیب و متفاوت اینجا را سرو کنند.

سوی پالاس

سوی پالاس

بازار ماهی

به بازار ماهی بروید و ماهی یا غذای دریایی مورد علاقه تان را بخرید. در آنجا خانم های فروشنده ماهی را برای شما تمیز می کنند و بعد آن را به رستوران خیابانی می برید و منتظر می شوید تا غذای اماده شود. نمیتوان دقیق تخمین زد چقدر پخت غذا طول می کشد ولی حدود 1 ساعت وقت بگذارید. در این مدت زمان میتوانید به بازی تخته نرد مشغول شوید.

بازار ماهی باتومی

بازار ماهی باتومی

فن فن

اگر طراحی داخلی رستوران برای شما مهم است، به فن فن بروید. این رستوران که به خاطر تم داخلی معروف شده شما را به یاد رستوران پور پور در تفلیس می اندازد. لیموناد خانگی این رستوران حرف ندارد و در روزهای گرم تابستانی میچسبد.

رستوران فن فن

رستوران فن فن

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×