گرجستان

تور اسکی گودائوری گرجستان

آفرگرجستان3*
بهمن
4شب هتلpolo
1.340.000
4367 41 41

یکی از تفریحات گرجستان در اواخر پاییز و زمستان اسکی است .اگر با تور تفلیس به گرجستان سفر کنید ،می توانید در پیست های اسکی مجهز گرجستان از جمله پیست اسکی گودائوری لذت ببرید.اگر چه گرجستان معمولا برای سواحلش ، شنا کردن و حمام آفتاب گرفتن شناخته شده است ولی یک بهشت واقعی برای دوستداران اسکی است. تور اسکی گودائوری گرجستان یکی از جاهای تفریحی گرجستان است.

تور اسکی گرجستان پیست گودائوری

تور اسکی گرجستان پیست گودائوری

پیست اسکی گودائوری تفلیس مکان بسیار مناسبی برای علاقه مندانی ست که ترجیح می دهند اسکی کنند تا هم تناسب اندامشان را حفظ کنند و هم از این ورزش مفرح لذت ببرند.این پیست در دامنه جنوبی کوههای بلند قفقاز، در شمال شرقی گرجستان و در نزدیکی شهر ییلاقی کازبگی یا ستپانتسمیندا قرار دارد و در ارتفاع 2196 متری سطح دریا قرار گرفته است و سالانه میلیونها توریست داخلی و خارجی را جذب کرده است پس برای رفتن به این پیست وسایل موردنیاز از قبیل :کلاه ایمنی ،جوراب های اسکی،شلوار اسکی،کاپشن اسکی را به همراه داشته باشید.

تور اسکی گرجستان

تور اسکی گرجستان

تور اسکی گودائوری تفلیس آذر 95

تور اسکی گودائوری تفلیس آذر 95

اقامتگاهها و هتل هایی که در این منطقه واقع شده اند از با درجه های مختلفی آمادگی پذیرایی از مسافرین و گردشگران می باشد و از جمله هتل های این منطقه میتوان به هتل 4 ستاره مارکوپولو اشاره کرد و بهترین زمان رفتن برای اسکی کردن در این منطقه از ماه دسامبر تا آوریل می باشد.این پیست امکاناتی برای هلیکوپتراسکی نیز دارد.

هلیکوپتر اسکی بازها را به ارتفاعات بلندی که برف پودر شده درآنجا وجود دارد برده ودر آنجا اسکی می کنند. این پیست مجهز به تله کابین و تله سی برای مشتاقان این ورزش است و دارای شیب های مختلف برای اسکی بازها در شرایط و سنین مختلف است و دارای هتل و امکانات آمورشی برای علاقمندان تور گرجستان می باشد.

تور اسکی گودائوری گرجستان

تور اسکی گودائوری گرجستان

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×