گرجستان

5 رستوران برتر تفلیس

آفرگرجستان3*
بهمن
4شب هتلpolo
1.340.000
4367 41 41

 

تفلیس بیش از 1000 سال پایتخت گرجستان بوده و مهمترین لحظات تاریخی را شاهد بوده و تحت تاثیر قرون وسطی، باستان، کلاسیک و اروپایی شکل گرفته است. غذاخوری های تفلیس نیز تحت تاثیر همین تاریخ، دارای کافه باشکوه، رستورانهای سنتی فوق العاده و غذاهای خوشمزه از فرهنگ های مختلف می باشد. در اینجا به معرفی 5 رستوران برتر تفلیس میپردازیم:

 

کافه تئاتر گابریادزه

ساختمان گابریادزه یکی از بهترین رستوران های تفلیس واقع در بخش تاریخی تفلیس می باشد و  اگر به بازدید از بخش فرهنگی پایتخت گرجستان و لذت بردن از غذاهای لذیذ  تفلیس علاقمندید، نباید آن را از دست بدهید. رزو گابرایدزه، فیلنامه نویس، کارگردان، نقاش و عروسک گردان معروف، تک تک جزئیات این مکان زیبا را طراحی کرده است.

کافه تئاتر گابریادزه

رستوران فانیکولار

رستوران فانیکولار در تفلیس نمایی فوق العاده از شهر را همراه با غذاهای پیچیده و عجیب ارائه می کند. به قدری چشم انداز زیبایی دارد که در فیلم های گرجی از این مکان زیاد استفاده می شود. سوپ غذای دریایی با گوجه و هویج این رستوران حتما امتحان کنید.

رستوران فانیکولار

رستوران پیانوی ایتالیایی

اگر میخواهید پیتذای ترد، تیرامیسوی خوشمزه، پاستای خانگی بخورید و همزمان به صدای پیانو گوش بدهید، به رستوران پیانوی ایتالیایی بروید. سوپ گوجه تازه، سوپ قارچ، پاستا با میگو و زوچینی از بهترین غذاهای ویژه این رستوران هستند.

رستوران پیانوی ایتالیایی

رستوران پور پور

پور پور یک رستوران کوچک در مرکز شهر تفلیس در نزدیکی میدان آزادی، انتخاب خوبی برای لذت بردن از کنسرت های زنده می باشد. منوی رستوران غذاهای منحصر به فردی را به شما پیشنهاد می کند مثل ماهی قزل آلا با انار..

رستوران پور پور

رستوران تسیسکویلی

تسیسکویلی یکی از بهترین رستورانهای تفلیس با موقعیت فوق العاده می باشد. این رستوران نمای بی نظیر از آبشار و باغهای بزرگ و رود مونتکاوری ارائه می کند. غذاهای این رستوران ارزش امتحان کردن را دارند.

رستوران تسیسکویلی

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×