گرجستان

بهترین عکاسان جاذبه های گرجستان

تور گرجستان
سه شنبه هر هفته
4شب باتومی+3شب تفلیس
1.270.000تومان
4367 4141

گرجستان علاوه بر طراحان مد، موسیقیدان ها، نقاش ها، نویسندگان، بهترین مکان برای عکاسان می باشد. و اگر هنوز تصمیم به ثبت نام در تور گرجستان را نگرفته اید، عکس های این کشور شما را جادو خواهد کرد و شما را مجاب به سفر به گرجستان می کند. با بهترین عکاسان جاذبه های گرجستان با ما باشید.

 

زوراب تزرتوادزه

نمونه کارهای تزرتوادزه مناظر خیره کننده ای از کشور گرجستان را به تصویر می کشد که بدون شک شما را شگفت زده میکند. این عکاس نه تنها مناظر نفسگیر را نشان می دهد بلکه از شهرها پرتره می کشد. عکسهای شبانه اون فوق العاده باشکوه است.

جاذبه های گرجستان

زوراب تزرتوادزه

لیوان گیورگادزه

گیورگادزه یک عکاس گرجی دیگر است که نه تنها از کشور خود بلکه جاذبه های سراسر دنیا را به تصویر می کشد. گیورگادزه همچنین بنیان گذار تورهای پیاده روی تفلیس می باشد. خیابانها و مناظر دیدنی تفلیس از بهترین نمونه کارهای این عکاس است.

دیدنی های گرجستان

نمونه کارهای لیوان گیورگادزه

داویت بیلیخودزه

بلیخودزه یکی دیگر از عکاسانی می باشد که نمونه کارهای فوق العاده ای از مناظر خیره کننده ، طبیعت شگفت انگیز و مناظر هوایی شهر دارد.این عکاس بهترین زاویه های پایتخت گرجستان یعنی تفلیس را به تصویر می کشد و عکسهای زیبایی از خیابانهای این شهر را ارائه می کند.

جاهای دیدنی گرجستان

نمونه کارهای داویت بیلیخودزه

 

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×