گرجستان

بازار درای بریج تفلیس

تور گرجستان
سه شنبه هر هفته
4شب باتومی+3شب تفلیس
1.270.000تومان
4367 4141

یکی از ویژگی های تور تفلیس، بازدید از مراکز خرید سنتی ست. بازارهای تفلیس، بازاری تاریخی و مشهور در گرجستان است که میتوان ساعت‌ها در آن به گشت و گذار پرداخت و فرهنگ عمومی گرجی ها را مشاهده نمود. یکی از بازارهای شهر تفلیس که تقریبا شبیه به بازارهای هفتگی ایران است، بازار درای بریج (Dry Bridge) می باشد. درای بریج مارکت یکی از بازارهای شلوغ محسوب می شود و معمولا در تمام روزهای هفته برپا می شود. بازار درای بریج تفلیس در نزدیکی میدان آزادی قرار گرفته است.

بازار درای بریج تفلیس

بازار درای بریج تفلیس

همانطور که از تصاویر پیداست در بازار درای بریج تفلیس همه نوع اجناسی بچشم میخورد و بیشتر اجناس صنایع دستی گرجستان می باشند و قیمت این اجناس در مقایسه با فروشگاه ها مناسبتر است از جمله اجناسی که در این بازار یافت می شود شامل انواع و اقسام جواهرات، ظروف نقره ای، شیشه ای،عکس های استالین، انواع خنجر و حتی یادگاری هایی از جمهوری شوروی و … می باشد.

dry bridge market tbilisi

dry bridge market tbilisi

پس بنابراین اما اگر شما از آن دسته از گردشگرانی هستید که دوست دارید در فرهنگ گرجستان غرق شوید و به چانه زدن در هنگام خرید علاقه دارید، Dry Bridge را از دست ندهید. ساعات کار این بازار همه روزه از 10 صبح الی 17 عصر می باشد. در این بازار همه اجناس برای فروش بروی زمین چیده شده اند و در روزهایی که هوا ایده آل باشد، این بازار میزبان هزاران گردشگر می باشد و معمولا در آخر هفته این بازار بسیار شلوغ است.

  • آدرس بازار درای بریج تفلیس: گرجستان، تفلیس، نزدیک میدان آزادی، بازار درای بریج مارکت
درای بریج مارکت تفلیس

درای بریج مارکت تفلیس

درای بریج مارکت تفلیس

درای بریج مارکت تفلیس

بازار درای بریج تفلیس

بازار درای بریج تفلیس

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×