گرجستان

سفرهای یکروزه از تفلیس

آفرگرجستان3*
بهمن
4شب هتلpolo
1.340.000
4367 41 41

تفلیس پایتخت گرجستان، تفریحات مهیج زیادی برای بازدیدکنندگان دارد. هرچند برای کشف هر چه بیشتر باید از شهر خارج شوید و مناظر حیرت انگیز، روستاهای قرون وسطی، و طبیعت باشکوه را ببینید. ولی اگر وقت کافی ندارید،سفرهای یکروزه از تفلیس را به شما معرفی می کنیم. با لیست بهترین تورهای تفلیس با ما باشید.

 

متسختا-گوری-آپلیستسیخه

برای هر گردشگر، متسختا اوللین شهری ست که بعد از تفلیس باید از آن بازدید کند. متسختا پایتخت سابق گرجستان، ساختمانها و معماری با شکوه و جذاب و کلیساهای شگفت انگیز دارد. به عنوان یک شهر بسیار کوچک است و طی یک تور یک و نیم ساعته میتوان آن را کشف کرد.

بعد از آن به سمت آپلیستسیخ بروید، شهری کوچک داخل صخره ها، و تور یکروزه خود را در گوری، زادگاه ژوزف استالین و موزه یادبودی وی، به پایان برسانید.

موزه های گرجستان

قطار خصوصی استالین در موزه

آنانوری-استپانسمیندا

قلعه آنانوری یکی از بهترینها در تور گرجستان و  یک قلعه قون وسطی در کنار رودخانه آراگوی با نمای منبع آب ژینوالی می باشد. قدمت برخی از بخش های قلعه به قرن 13 بر می گردد. از طرف دیگر استپانسمیندا، یک روستای کوچک واقع در دامنه کوه کازبگی می باشد. و جاذبه اصلی آن که مردم برای بازدید از آن به اینجا می آیند، کلیسای مقدس ترینیتی در گرگتی می باشد.

قلعه های گرجستان

قلعه آنانوری

کوتایسی

کوتایسی در نزدیکی متسختا، یکی از قدیمی ترین شهرهای گرجستان و پایتخت سابق کشور می باشد. کوتایسی جاذبه های مختلفی مثل کلیسای گلاتی و باگراتی را به مردم ارائه می کند. علاوه بر این می توانید از غار پرومتوس، موزه ها و دره اوکاسته دیدن کنید.

جاهای دیدنی گرجستان

فواره های کوتایسی

رباط-واردزیه-برجومی

قلعه رباط واقع در اخالتسیخ یک مجتمع به تازگی بازسازی شده می باشد که ترکیبی از فرهنگ ها و مذاهب مختلف را به نمایش می گذارد. به طور مثال می توانید یک مسجد و کلیسای ارتدوکس در اینجا پیدا کنید.

تور تفلیس

قلعه رباط

واردزیه یک شهر غار گونه شبیه آپلیستسیخه می باشد، اما کمی بزرگتر و چشمگیرتر.. شاهزاده تامار در قرن 12 دستور ساخت واردزیه را داد.

بورجومی شهری ست که به خاطر چشمه های آب معدنی و قلعه های نفسگیرش معروف است. یک مرکز گردشگری معروف برای اهالی شهر و خارجی ها که با شکوه و جذاب است.

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×