گرجستان

موزه دادیانی پالاس

آفرگرجستان3*
بهمن
4شب هتلpolo
1.340.000
4367 41 41

 

دیوید دادیانی در سال 1839 موزه خانوادگی اش را تاسیس کرد. این موزه دادیانی پالاس یکی از قدیمی ترین موزه های قفقاز و دیدنی های گرجستان می باشد که در حال حاضر 41000 اثر تاریخی و معماری متعلق به هزاره دوم قبل از میلاد تا اواخر قرن 19 میلادی را به نمایش گذاشته است. برخی از جالب ترین اثار این موزه شامل ماسک مرگ ناپلئون، کتابخانه ناپلئونی، نامه های خصوصی و نقره های ناپلئونی می شود.

موزه دادیانی پالاس

کاخ دادیانی

موزه دادیانی پالاس

این موزه تاریخی و معماری آثار بدست آمده از حفاری های باستانی شهر ناکالاکوی را به عرصه عموم می گذارد. این موزه که متعلق میراث فرهنگی گرجستان می باشد حدود 50000 مصنوعات باستانی و قوم شناسی، متعلقات خصوصی شاهزاده سمرلویی، ظروف طلاکاری شده، آثار کلیساهای باستانی دارد.

موزه دادیانی پالاس

موزه دادیانی پالاس

اولین تلاش ها برای تاسیس این موزه در زوگدیدی در طول دوره کوتاه جمهوری دموکراتیک گرجستان، قبل از پیوستن گرجستان به جماهیر شوروی شکل گرفت. دادیانی پالاس به عنوان موزه ملی گرجستان در زوگدیدی یکی از باشکوه ترین کاخ های گرجستان به شمار می رود. این کاخ متعلق به خانواده دادیانی که شبیه قلعه ساخته شده است، امروزه به یک موزه جالب و پر طرفدار تبدیل شده است و نقاشی های جالب و سحر انگیز قرن 19 از منطقه قفقاز و مجسمه های قرن 10 تا 20 را در اینجا خواهید دید.

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×