گرجستان

بهترین زمان حراج در گرجستان

آفرگرجستان3*
بهمن
4شب هتلpolo
1.340.000
4367 41 41

 

تفلیس پایتخت گرجستان تنها یک شهر نیست، شهری زیبا با تاریخی طولانی، درختان نخل و بلوط، و قارچ های اسپانیایی که در هر جایی دیده می شوند. هر یک از فصل های تفلیس کاراکتر منحصر به فرد خود را دارد . نمیتوان گفت کدام فصل برای خرد در گرجستان بهتر است زیرا در تمام طول سال گردشگران را به خود جذب می کند.

خیلی از برندهای پوشاک در اخر هر فصل برندهای خود را به حراج می گذارند.پس بهتر است هر اخر فصل به سراغ حراجی های موجود در گرجستان بروید و پوشاک و اقلام مورد نظر خود را خریداری کنید. در واقع بهترین زمان حراج در گرجستان و خرید از مراکز خرید گرجستان ، همه فصلها به جز ماه های جولای و آگوست می باشد. چرا؟ زیرا در این فصل ها دمای گرجستان به حداکثر می رسد و کمتر شاهد دستفروش ها و غرفه های رنگارنگ در خیابان ها خواهید شد.

بهترین زمان حراج در گرجستان

چندین خیابان خرید، چندین مرکز تجاری در خیابان روستاولی، مرکز تجاری کروسلا در نزدیکی ایستگاه مرکزی و بازار بزرگ تفلیس در حومه شهر همه گزینه های فوق العاده ای برای خرید گرجستان می باشند و هر چند وقت یکبار کالاهای برند را حراج می کنند.

 

میدانید سوغات گرجستان چیست؟

مجسمه های چوبی، لباس نمدی، گلیم و قالی، وسایل تزیینی، ظروفی با نقش شهر تفلیس از جمله شناخته شده ترین  سوغات گرجستان می باشند.

قیمت کالا در گرجستان نسبت به کشورهای اطراف کمی بیشتر است ولی تهیه پوشاک برند در فصل حراج در گرجستان برای شما مقرون به صرفه خواهد بود.

بهترین زمان حراج در گرجستان

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×