گرجستان

بهترین وقت سفر به گرجستان

تور گرجستان
سه شنبه هر هفته
4شب باتومی+3شب تفلیس
1.270.000تومان
4367 4141

 

بین قاره اروپا و آسیا شما گرجستان را خواهید یافت.تفلیس پایتخت گرجستان می باشد، شهری قدیمی با معماری متنوع و معروف و خیابانهای سنگفرش شده.. موقعیت جغرافیایی گرجستان و آب و هوای متنوع آن که عمدتا گرمسیری می باشد، باعث شده سالانه هزاران گردشگر به این کشور سفر کنند. در واقع گرجستان فصل اوج سفر ندارد و در تمام طول سال شرایط برای سفر مهیاست. ولی بهتر است بدانیم کی به گرجستان سفر کنیم تا شرایط آب و هوایی بهتری را تجربه کنیم.

بهترین وقت سفر به گرجستان

 

با این وجود، بهترین زمان سفر به گرجستان ، چه در مناطق کوهستانی و چه در سواحل، بین ماه ژوئن تا آگوست در فصل آفتابی و لذت بخش تابستان می باشد. متوسط دما در این فصل بین 20 تا 30 درجه سانتیگراد است. در این زمان، ارتفاعات پوشیده از برف هستند ولی مناطق ساحلی در سمت شرق دریای سیاه بهترین شرایط برای مسافران را دارد. شرق نسبت به غرب از باران کمتری برخوردار است. تابستانهای گرم و زمستانهای معتدل از ویژگی مناطق جنوب غربی می باشد.

زمان مناسب برای سفر به گرجستان

فصل بهار در بین ماه های مارس تا می هم بهترین وقت سفر به گرجستان می باشد. اگرچه ممکن است بارش باران به صورت مقطعی را شاهد باشید ولی هوا نه زیاد گرم و نه چندان سرد می شود. تقریبا غیر ممکن است بتوان در فصل بهار و تابستان در گرجستان هتل یا رستوران رزرو کرد، چون اغلب از قبل رزر شده اند!

بهترین زمان سفر به گرجستان

 

فصل زمستان از دسامبر تا فوریه می باشد. این ماه ها هوای خیلی سردی در پی دارد و دمای هوا به 4 تا 2 درجه سانتیگراد می رسد و گاهی شب ها دما 0 درجه هم می شود. اگر تصمیم دارید در زمستان به گرجستان سفر کنید، لباس گرم با خود همراه داشته باشید.

اگر برنامه سفر به گرجستان خود را در بین ماه های سپتامبر تا نوامبر تنظیم کرده اید، فراموش نکنید با خود بارانی همراه ببرید. در فصل پاییز بارش سنگین باران وجود دارد. اگرچه هوا گرم است ولی باران همچنان می بارد.

بهترین زمان سفر به جورجیا

 

هر چند سفر به گرجستان در تمام طول سال خوشایند است، ولی بهتر است بدانید در هر زمان چه چیزی در این کشور زیبا و تاریخی انتظار شما را می کشد. سفر خوبی را برای شما آرزومندیم!

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×