گرجستان

چه موقع به گرجستان سفر کنیم!

آفرگرجستان3*
بهمن
4شب هتلpolo
1.340.000
4367 41 41

 

اگر برای سفر به گرجستان برنامه ریزی می کنید، بهتر است اطلاعاتی در مورد آب و هوا و دمای گرجستان داشته باشید. اگر میخواهید بدانید بهترین زمان سفر به گرجستان کی می باشد، راهنمای سفر ما را چک کنید تا اطلاعاتی در رابطه با بهترین فصل سفر گرجستان را کسب کنید. در این صورت میتوانید بهترین برنامه سفر را بچینید و با توجه به سلیقه خود فصل مناسب را انتخاب کنید.چه موقع به گرجستان سفر کنیم!

چه موقع به گرجستان سفر کنیم!

این کشور در تمام طول سال شرایط خوشایندی برای مسافرت دارد  و یکی از معروف ترین مکان های گردشگری دنیا به شمار می رود. تنها مشکل گرجستان این است که آف سیزن ندارد و تمامی فصل ها شلوغ است، به همین دلیل نباید دنبال ارزان ترین فصل سال در گرجستان باشید.

در هر صورت اگر نمیخواهید برف را تجربه کنید، مطمئن شوید که برنامه سفر شما با فصل زمستان تداخلی نداشته باشد. جولای و آگوست گرمترین ماه های سال هستند و در بقیه ماه ها ، آب و هوای گرجستان معتدل می باشد. ماه دسامبر تا فوریه خنک ترین زمان برای سفر به این کشور است و گردشگرانی که طرفدار ورزش اسکی هستند، در این ماه ها باید به گرجستان بروند. همچنین به یاد داشته باشید که از ماه می تا جولای و سپتامبر، بیشترین بارش باران را شاهد خواهید بود.

خب حالا با توجه به طبع خودتان، یک فصل را برای سفر به این کشور شگفت انگیز انتخاب کنید و بلیط گرجستان را رزرو کنید. سرمایی هستید یا گرمایی؟ طرفدار آب و هوای بارانی هستید یا عاشق اسکی روی کوه های پوشیده از برف گرجستان؟

 

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×