گرجستان

اجناس ارزان در 3 مرکز خرید باتومی

آفرگرجستان3*
بهمن
4شب هتلpolo
1.340.000
4367 41 41

 

شاید اگر در مورد بهترین مراکز خرید گرجستان بپرسیم، کمتر کسی به فروشگاه های باتومی اشاره کند! چرا که اغلب مردم باتومی را تنها یک شهر ساحلی با کافی شاپ های پیشرفته و تفریحات شبانه می دانند. ولی در این شهر ساحلی بهترین بوتیک ها و مغازه ها با انواع محصولات را میتوان پیدا کرد. در اینجا بهترین مناطق خرید باتومی را معرفی می کنیم تا بتوانید از خرید در این شهر ساحلی لذت ببرید. اجناس ارزان در 3 مرکز خرید باتومی..

 

بازار باتومی

بازار باتومی کی از ارزان ترین مراکز خرید باتومی و یک مکان بسیار سرگرم کننده می باشد که نه تنها میتوان در آن انواع اجناس ارزان قیمت را پیدا کرد بلکه بهترین آرایشگاه، سالن بدنسازی، سالن زیبایی و کافه ها را دارد. برای خرید لباس و لوازم جانبی از فروشگاه طراحان گرجی و کو مود در طبقه دوم دیدن کنید.

بازار باتومی

بازار باتومی

آدرس بازار باتومی: خیابان 88 قورلادزه

 

فروشگاه فلیبور

فلیبور یک شرکت چند برندی می باشد که دارای زیباترین فروشگاه تفلیس و باتومی ست. در اینجا اجناس ارزان تولید و به فروش می رسد. یک فروشگاه مفهومی که لباس، دکوراسیون منزل، مجلات هنری و مبلمان می فروشد. اگر به دنبال اجناسی با کیفیت فوق العاده بالا هستید، این اولین جایی ست که باید در باتومی از آن دیدن کنید. در اینجا انواع لباس و لوازم جانی از طراحان گرجی را پیدا خواهید کرد. حتی میتوانید لوازم انتخابی خود را از فروشگاه مستقیم به کشور خود بفرستید!

فروشگاه فلیبور

فروشگاه فلیبور

آدرس فروشگاه مفهومی فلیبر: خیابان 21 محمت آباشیدزه

 

بازار آنوکی

اگر به دنبال یک فروشگاه مدرن و به روز و در عین حال ارزان هستید، به بازار آنوکی بروید. انواع برندهای رایج در تفلیس میتوان در آنوکی ارشیدزه پیدا کرد. طراح لباس این بوتیک یک جوان با استعداد گرجی می باشد که تحصیلات خود را در میلان ایتالیا تکمیل کرده است. این فروشگاه جذاب و دنج در باتومی بهترین کالکش از طراحی های خود را به فروش می کذارد.

بازار آنوکی

بازار آنوکی

آدرس بازار آنوکی: خیابان 6 محمت ارشیدزه

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×