گرجستان

5 کافه برتر باتومی

آفرگرجستان3*
بهمن
4شب هتلpolo
1.340.000
4367 41 41

باتومی یک شهر ساحلی در آدجارا و یک مرکز گردشگری فوق العاده در تور گرجستان می باشد. این شهر به معماری مدرن، تفریحات تابستانه، و غذاخوری های فوق العاده اش می نازد. 5 کافه برتر باتومی را در اینجا به شما معرفی می کنیم:

 

کافه فن فن

فنفن واقع در ساختمانی که در سال 1905 ساخته شد، یکی از بهترین کافه های باتومی می باشد. فنفن با معماری فوق العاده و فضایی دنج و دلنشین، مشتریان زیادی را به خود جذب می کند. این کافه دو اتاق و یک تراس دارد که میتوانید از نمای شهر لذت ببرید.

کافه های گرجستان

کافه فنفن باتومی

کافه لیتراتورولی

این کافه بهترین جا برای علاقمندان به کتابخوانی می باشد که میتوانند از یک فنجان قهوه و یک کتاب خوب لذت ببرند. بیشتر کتابها به زبان گرجی هستند ولی تعدادی هم به زبان انگلیسی در این کافه وجود دارد. اینجا برای خوردن کیک، تارت و دسر فوق العاده خوب می باشد.

غذاخوری های گرجستان

کافه لیتراتورولی

کافه چاکلت

اگر ادم سحر خیزی هستید ،پس جای دوری نرید! کجا بهتر از کافه چاکلت در باتومی؟ این کافه بهترین قهوه ها و صبحانه ها را با قیمت ارزانی به مشتریان خود ارائه می کند.

رستورانهای گرجستان

کافه چاکلت

کافه گاردنز

واقع در یکی از مدرن ترین ساختمانهای باتومی، شاید از بیرون چندان جذاب نباشد. ولی فریب نخورید. داخل بروید و از فضایی دنج با جو آرام لذت ببرید. لذیذترین صبحانه و نهار در اینجا خواهید خورد.

کافه های خوب باتومی

کافه گاردنز

کافه توپیا

کافه توپیا یک بهشت کوچک و دنج برای طرفداران قهوه می باشد. اما علاوه بر قهوه میتوان از کیک و شیرینی هم لذت برد. اگر گرسنه هستید، لذیذترین ساندویچ با طعم های مختلف را در اینجا سفارش دهید.

کافه توپیا گرجستان

کافه توپیا

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×