گرجستان

زیباترین پارک های تفلیس

آفرگرجستان3*
بهمن
4شب هتلpolo
1.340.000
4367 41 41

تفلیس پارک های بزرگ و کوچک زیادی برای ریلکس کردن ، فرار از گرمای تابستان و یا قدم زدن در طبیعت دارد. این فضاهای سرسبز در سراسر شهر وجود دارند و دسترسی به آنها با پای پیاده، تاکسی و یا مترو امکان پذیر است.  زیباترین پارک های تفلیس که از بهترین جاهای دیدنی گرجستان می باشند را در اینجا معرفی می کنیم:

 

پارک رایک

پارک رایک یا همان ریکه در شهر قدیم تفلیس در نزدیکی ایستگاه مترو آولاباری در حاشیه رودخانه مونتکاوری واقع شده است. اینجا یک مکان گردشگری معروف در بین اهالی شهر و توریست هاست . میتوان از طریق پل شیشه ای در خیابان ارکله، پله های ایستگاه مترو، خیابان سنگفرش کلیسای متخی یا میدن اسکوئر به این پارک دسترسی پید کرد. و البته از سمت قلعه ناریکالا ، میتوانید سوار تلکابین شوید و از این پارک دیدن کنید.

پارک رایک تفلیس

Rike Park

پارک واکه

پارک واکه در منطقه واکه، یکی از بزرگترین و جذاب ترین پارک های تفلیس به شمار می رود. این پارک دارای فضای سبز 200 هکتاری ، یک فواره بزرگ در وسط پارک، مسیر دوچرخه سواری، و جاذبه های تفریحی برای کودکان می باشد. این پارک که در سال 1946 افتتاح شد، یک نمونه عالی از پارک سوسیالیستی کلاسیک می باشد.

پارک واکه تفلیس

Vake Park

پارک دریاچه لیسی

پارک لیسی شبیه پارک کوز تبا یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری در بین اهالی تفلیس می باشد.این مکان واقع در حاشیه شهر تفلیس، با تاکسی قابل دسترسی ست. از تفریحات این پارک میتوان به دوچرخه سواری، ورزش، ماهیگیری، کافه نشینی اشاره کرد.

دریاچه لیسی

Lisi Lake

 

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×