گرجستان

3 هتل ساحلی باتومی

تور گرجستان
سه شنبه هر هفته
4شب باتومی+3شب تفلیس
1.270.000تومان
4367 4141

باتومی اقامتگاه های فوق العاده ای برای مسافران تور گرجستان دارد. اگر میخواهید اقامت ساحلی را تجربه کنید و در کنار سواحل سنگی دریای سیاه از آفتاب لذت ببرید، پی با 3 هتل ساحلی باتومی با ما همراه باشید.

 

1.هتل شرایتون باتومی

این هتل تنها سه دقیقه تا ساحل فاصله دارد. شرایتون یک هتل 5 ستاره واقع در مرکز شهر باتومی می باشد که در 200 متری ساحل دریای سیاه قرار دارد. هتل شرایتون باتومی یک ابگرم با استخر روباز و استخر سربسته به میهمانان ارائه می کند. از امکانات این هتل میتوان به اینترنت وای فای، اتاقهای مدرن و شیک مجهز به حمام خصوصی، بوفه صبحانه و رستوران با غذاهای گرجی اشاره کرد.شرایتون تنها 300 متر تا دانشگاه باتومی، 800 متر باغ وحش و 2 کیلومتر تا تئاتر درام باتومی فاصله دارد.

هتلهای 5 ستاره باتومی

هتل شرایتون

 

2.هتل ورد پالاس باتومی

این هتل یکی از بهترین هتلهای گرجستان هم 4 دقیقه با ساحل فاصله دارد. ورد پالاس در 150 متری سواحل دریای سیاه، در مرکز باتومی قرار دارد. پذیرش 24 ساعته، وای فای، اتاقهای بزرگ دارای سیستم تهویه با طراحی کلاسیک و رنگهای گرم، تلویزیون و حمام خصوصی از امکانات هتل ورد پالاس هستند. رستوران هتل نمای پانورما از دریای سیاه ارائه می کند که لذیذ ترین غذاهای اروپایی و گرجی را سرو می کند.

3 هتل ساحلی باتومی

هتل ورد پالاس

 

3.هتل هیلتون باتومی

هتل هیلتون باتومی واقع در مرکز باتومی تنها 200 متر تا ساحل فاصله دارد و خدماتی مثل استرخ روباز و استر سر پوشیده و ابگرم به میهمانان تور باتومی ارائه می کند. هر اتاق هتل دارای سیستم تهویه ، تلویزون، وای فای رایگان، امکانات بهداشتی کامل می باشد.

هتل های گرجستان

هتل هیلتون

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×