گرجستان

موزه هنری گرجستان در تفلیس

آفرگرجستان3*
بهمن
4شب هتلpolo
1.340.000
4367 41 41

 

موزه هنری گرجستان در تفلیس ” Art Museum of Georgia ” معروف به موزه هنرهای خوب یکی از مهمترین موزه های کشور گرجستان به شمار می رود. این موزه زیر سایه موزه ملی گرجستان در نزدیکی میدان آزادی تفلیس اداره می شود و 14000 اثر هنری گرجی، روسی، شرقی و دیگر هنرهای اروپایی را به نمایش می گذارد.

موزه هنری گرجستان در تفلیس

موزه هنری گرجستان در تفلیس

گنجینه های موزه هنرهای گرجستان در نیمه دوم قرن 19 کشف شد و در اوایل قرن بیستم توسعه یافت و بخشی از گنجینه موزه ملی گرجستان را تشکیل داد. اکثریت آثار هنری که در نمایشگاه های این موزه به نمایش گذاشته می شود، آثار استادان گرجی می باشد. گنجینه هایی که به خوبی حفظ شده و در سالنهای موزه هنر گرجستان میتوانید ببینید. این آثار متعلق به عصر برنز، دوره هلنی،  و دوره های قرون وسطی و دوره مدرن می باشند.

موزه هنرهای خوب گرجستان

موزه هنرهای خوب

موزه هنرهای خوب یکی از معروف ترین مکان های دیدنی گرجستان می باشد که هنر گرجی را به خوبی به عرصه نمایش گذاشه است. نگاهی به قطعه های حکاکی شده از هشتم تا هفدهم بیاندازید. همچنین موزاییک ها، نقاشی ها، مجسمه و قطعات معماری را در اینجا خواهید دید. در اینجا شناخته شده ترین نمونه های آثار هنری گرجی را می بینید که متعلق به دوران پیش از مسیح می باشند. آثار مینا کاری شده، جواهرات زیبا و پارچه هایی با طرح های هنری از برجسته ترین بخش این موزه به شمار می روند.

 

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×