گرجستان

برج الفبا در باتومی

تور گرجستان
سه شنبه هر هفته
4شب باتومی+3شب تفلیس
1.270.000تومان
4367 4141

برج الفبا در باتومی “Alphabetic tower Batumi” با 130 متر ارتفاع یکی از مهمترین جاذبه های گرجستان به شمار می رود. این بنا نماد الفبای منحصر به فرد گرجی ها می باشد و ساختاری شبیه DNA دوقلو دارد. در هر 4 متر از این بنای مارپیچ ، یکی از حروف الفبای گرجستان با آلمینیوم قرار داده شده است. از بالای ساختمان یک توپ نقره ای بزرگ دیده میشود.

دیدنی های باتومی

برج الفبای باتومی

این جاذبه توریستی که یک اثر هنری و فرهنگی در گرجستان می باشد، هر سال گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. در وسط برج یک آسانسور قرار دارد که میتوان به بالاترین نقطه ساختمان رفت و نمای فوق العاده زیبای شهر را دید.

برج الفبای باتومی واقع در پارک میراکل گرجستان که در قرن پنجم پایه گذاری شد، بعدها توسط یک شرکت اسپانیایی بازسازی شد. ساخت و ساز ان از 10 اکتبر 2010 شروع شد و در دسامبر 2011 کامل شد. هزینه ساخت این بنای شگفت انگیز حدود 65 میلیون دلار بوده است.

جاذبه های گردشگری گرجستان

پشت بام

در این برج بی نظیر یک رستوران هم ساخته شده که به آن رستوران برج الفبا گفته می شود و نمایی چشمگیر و خیره کننده به میهمانان ارائه می کند. برای لذت بردن هر چه بیشتر از نمای چراغانی شهر بهتر است شبها به این برج بروید.

جاذبه های گرجستان

رستوران برج الفبا

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×