گرجستان

3 تور ماجراجویی در گرجستان

تور گرجستان
سه شنبه هر هفته
4شب باتومی+3شب تفلیس
1.270.000تومان
4367 4141

اگر عاشق ماجراجویی هستید، کجا بهتر از گرجستان؟ قله های بلند، طبیعت سرسبز، و تفریحات مهیجی که سطح آدرنالین شما را بالا می برد.. این کشور مکانی عالی برای ورزشکاران و جوانان می باشد. در اینجا به بهترین تورهای ماجراجویی که میتواند تعطیلات شما را هیجان انگیز سازد، اشاره می کنیم.3 تور ماجراجویی در گرجستان کدامند؟

 

تور دوچرخه سواری در کاختی

طی یک تور 8 روزه در منطقه سرسبز کاختی میتوانید از روستاهای زیبا و مکانهای تاریخی دیدن کنید. نیازی نیست که بگوییم در پایان روز لذیذترین غذاهای گرجی را امتحان کنید. لزومی ندارد با خود دوچرخه بیاورید و شرکت برگزاری تور، امکانات ضروری را در اختیار شما قرار خواهد داد.

تور دوچرخه سواری در کاختی

Cycling tour

تور جیپ سواری در استپانسمیندا

استپانسمیندا یک منطقه گردشگری معروف برای مسافران تور گرجستان می باشد که به دنبال طبیعت زیبا و خیره کننده آن هستند. تور یک روزه جیپ سواری به روستاهای این منطقه و مناظر دیدنی مثل ذخایر ژینوالی، قلعه آنانوری، چشمه های معدنی وزدا سور، کلیسای گرتی ترینیتی، داریالی و غیره ،شما را شگفت زده می کند.

کلیسای مقدس ترینیتی

trinity church

تور پاراگلایدینگ

تور پاراگلایدینگ برای کسانی که میخواهند مثل پرنده ها پرواز کنند و به دنبال هیجان هستند، بهترین گزینه می باشد. یک تور سه روزه که البته شامل بازدید از جاذبه های فرهنگی گرجستان مثل متسختا، صومعه جواری، قلعه آنانوری، و ذخایر ژینوالی می شود.

روز بعد هم شما را طی 10 تا 60 دقیقه با یک راهنمای تور برای پرواز می برند. قبل از حرکت شرایط آب و هوایی به دقت بررسی می شود . در روز سوم به تفلیس باز می گردید و از جاذبه های مهم این شهر بازدید خواهید کرد.

تور پاراگلایدینگ

Paragliding tour

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×