گرجستان

اطلاعات مهم برای خرید در گرجستان

آفرگرجستان3*
بهمن
4شب هتلpolo
1.340.000
4367 41 41

 

گرجستان یکی از زیباترین و باستانی ترین مراکز گردشگری دنیا می باشد که هر ساله توریست های زیادی را به خود جذب می کند. بهتر است بدانید این کشور ، به ویژه مراکز خرید تفلیس، بهشت خرید برای علاقمندان به خرید به ویژه خانم ها ست. در اینجا به برخی اطلاعات مهم برای خرید در گرجستان اشاره می کنیم:

 

خرید در گرجستان: بازار های تفلیس

در تفلیس دو مرکز خرید وجود دارد که در دو انتهای شهر قرار دارند. بازار تفلیس و ایست پوینت.. یک گالری خرید به نام مرانی را میتوان در خیابان روستاولی پیدا کرد و همچنین چندین مغازه در میدان آزادی و منطقه واکه ، خیابان روستاولی، خیابان کوته آبخازی، و پکینی وجود دارد.

اطلاعات مهم برای خرید در گرجستان

بازار تفلیس، یکی از بزرگترین مراکز خرید تفلیس در انتهای غربی شهر  در انتهای قفقاز واقع شده که برای مشتریان داخلی و گردشگران خارجی هر چیزی که بخواهند را ارائه می کند.

بازار تفلیس با بیش از 100 فروشگاه برند جهانی، رستوران و هایپر مارکت و همچنین مراکز تفریحی، سینما، و فروشگاه های مد و لباس از محبوب ترین مراکز خرید گرجستان به شمار می رود.

اطلاعات مهم برای خرید در گرجستان

خرید سوغات در گرجستان

مکانی عالی برای خرید سوغات، بازار فیلی در درای بریج می باشد. ساموسلی پریولی بهترین مکان برای خرید لباسهای سنتی گرجستان به شمار می رود و بهتر است بدانید بهترین فروشگاه های گرجستان در خیابان کوته آبخازی متمرکز شده اند.

اطلاعات مهم برای خرید در گرجستان

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×