گرجستان

طعم غذاهای گرجی در 5 رستوران برتر باتومی

تور گرجستان
سه شنبه هر هفته
4شب باتومی+3شب تفلیس
1.270.000تومان
4367 4141

 

باتومی در بین کوه ها و دریای سیاه، یک شهر ساحلی زیبا و مکانی فوق العاده برای غذا خوردن می باشد. باتومی با استقبالی گرم، فضای باز، احساس اشنا و غذایی شگفت انگیز، هر چیزی که بخواهید را برایتان فراهم می سازد. از غذاهای اروپایی، اسلاوی، چینی و هندی گرفته تا غذاهای گیاهی را در بهترین رستورانهای باتومی تجربه کنید.. طعم غذاهای گرجی در 5 رستوران برتر باتومی..

 

1.قلب باتومی

یکی از ارزان ترین رستورانهای باتومی که لذیذ ترین غذاهای سنتی گرجی و اروپایی با شگردی بین المللی را سرو می کند. کارکنان رستوران قلب باتومی “Heart of Batumi” خیلی خونگرم هستند و فضای رستوران با طبیعت در هم آمیخته است.

قلب باتومی

 

2.رستوران عمو فنگ

اگر می خواهید چیزی متفاوت را تجربه کنید، به رستوران عمو فنگ “Uncle Feng’s” با تم آسیایی بروید.این رستوران اغلب پاتوق اهالی محلی باتومی می باشد که دیگر از غذاهای گرجی خسته شده اند و میتوانند بهترین غذاهای چینی را امتحان کنند. صاحبان رستوران لذیذ ترین کوفته های خانگی را سرو می کنند. و البته غذاهای لذیذ گرجستانی را هم در این رستوران میتوان سفارش داد.

رستوران عمو فنگ

 

3.رستوران چاچا تایم

وقت رقص چاچا رسیده 🙂 این رستوران چاچا تایم، یکی از بامزه ترین رستوران های گرجستان، فضایی صمیمی با بهترین همبرگر، پنکیک، سالاد گرجی و غذاهای گرجی از محبوب ترین رستورانهای باتومی به شمار می رود.

رستوران چاچا تایم

 

4.رستوران بلوار قدیمی

رستوران بلوار قدیمی “Old Boulevard” یک رستوران کلاسیک و جذاب با فضایی خودمانی می باشد. این رستوران با مجسمه های زیبا و مبلمان راحت و شیک تزیین شده است. در اینجا انواع غذای دریایی، غذای کبابی، غذای گرجی و هوموس سرو می شود. در حالی که دسر خود را نوش جان میکنید، طنین زنده پیانو را هم گوش دهید..

رستوران بلوار قدیمی

 

5.رستوران لاگونا

در رستوران لاگونا “Laguna” میتوانید با هزینه کمی غذای دو نفر را تهیه کنید، به قدری که هر پرس غذایی بزرگ است. علاوه بر غذای گرجی، بهترین پیتذای پنیر با سالاد یونانی را در این رستوران گرجی سفارش دهید.

رستوران لاگونا

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×