گرجستان

3 سفر یکروزه از باتومی

آفرگرجستان3*
بهمن
4شب هتلpolo
1.340.000
4367 41 41

شهر ساحلی باتومی دومین شهر بزرگ گرجستان به شمار می رود. باتومی واقع در نزدیکی منطقه نیمه گرمسیری کوههای قفقاز، یک مکان محبوب برای افراد محلی و گردشگران تور گرجستان می باشد. در طول ماه های تابستان، یک مکان شلوغ می باشد و در زمستان خلوت.. باتومی همچنین یک بندر دریایی مهم، جاذبه های مهیجی را به شما ارائه می کند. وقتی تور باتومی را به پایان رساندید، چند سفر یکروزه به مناطق زیر را تجربه کنید. 3 سفر یکروزه از باتومی را در اینجا معرفی می کنیم:

 

قلعه های گونیو و پترا

قلعه گونیو یک قلعه رومی از قرن دوم میلادی ست که با ماشین یک ساعت تا باتومی فاصله دارد. گمان می رود آرامگاه سنت ماتیاس در این مکان باشد. متاسفانه این ادعا اثبات نشده چرا که دولت گرجستان اجازه حفاری نداده است.

دیدنی های باتومی

دیوارهای قلعه گونیو

پترا یک شهر محاصره با قلعه های بزرگ در ساحل دریای سیاه می باشد. در طول سلطنت امپراطور بیزانس اینجا به یک منطقه روم شرقی در قفقاز تبدیل شد. علاوه بر این بخاطر موقعیت استراتژیک ان از 541 تا 563 بعد از میلاد به میدان جنگ روم و ایران تبدیل شد.

جاهای دیدنی باتومی

شهر پترا

پارک ملی ملیتارا

واقع در 17 مایلی شهر باتومی، با مساحت 15 هکتاری در منطقه ای بین دریای سیاه و کوه های آدجارا، بهترین گزینه برای سفر یکروزه از باتومی می باشد. جنگل های شاه بلوط و جنگل راش را کشف کنید و از مسیرهای پیاده روی با مناظر کوهستانی فرینده لذت ببرید.

جاذبه های توریستی گرجستان

پارک ملی متیرالا

منطقه محافظت شده کینتریشی

این منطقه در مجاورت پارک ملیتارا در منطقه تنگه رودخانه گینتریشی واقع شده است. این منطقه تفریحی که در سال 1959 تاسیس شد، گونه گیاهی و جانوری منحصر به فردی دارد . این پارک با مساحت 18 هکتاری، مکانی مرموز و شگفت انگیز می باشد که میتواند بهترین سفر یکروزه از باتومی را برای شما رقم بزند.

جاهای دیدنی در باتومی

پل قدیم کینتریشی

 

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×