گرجستان

3 کلیسای مقدس تفلیس

تور گرجستان
سه شنبه هر هفته
4شب باتومی+3شب تفلیس
1.270.000تومان
4367 4141

شهر تفلیس پایتخت گرجستان، یکی از محبوب ترین مقاصد توریستی در این کشور به شمار می رود. چیزی که گردشگران تور گرجستان را به این این کشور جذب می کند، مراکز خرید، مسیرهای کوه نوردی، معماری و غذاهای لذیذ گرجی می باشد. و اما کلیساهای گرجستان با معماری خیره کننده شما را شگفت زده می کند. 3 کلیسای مقدس تفلیس را در اینجا معرفی می کنیم:

 

کلیسای سیونی

کلیسای سیونی مریم مقدس واقع در خیابانی با همین نام، در یکی از قدیمی ترین مناطق تفلیس، در آپر کالا می باشد. بر طبق افسانه ها اولین کلیسا در اینجا در قرن پنجم ساخته شد. صد سال بعد کلیسایی در اینجا ساخته شد که به یکی از مهمترین کلیساهای تفلیس تبدیل شد. کلیسای سیونی چندین بار مورد حمله قرار گرفت، تخریب شد و دوباره بازسازی شد.

کلیسای سیونی تفلیس

Sioni Church

 

کلیسای سامبای قدیم

کلیسای سنت سامبا یا کلیسای ترینیتی مقدس، بزرگترین کلیسای گرجستان پشت موزه ملی در خیابان رباکیدزه قرار دارد. معماری کلاسیک گرجی در این بنا گردشگران تور تفلیس را حیرت زده می کند. این کلیسا 101 متر ارتفاع دارد. قبل از ترینیتی، کلیسای الله وردی در کاختی با 50 متر ارتفاع بلندترین کلیسا می باشد. گنبد طلایی کلیسای ترینیتی از هر جایی در تفلیس دیده می شود.

کلیسای سامبای قدیم

Holy Trinity Church

 

کلیسای آنچیسخاتی

کلیسای آچیسخاتی باسیلیکا واقع در خیابان شاوتلی تفلیس که قدمت به آن قرن 6 باز می گردد، در ابتدا نامش مریم مقدس بوده است. حیاط این کلیسای کاتولیک بارها در طول شورش های ایرانیان در قرن های 15 تا 17 تخریب شد. دوباره در قرن 17 بازسازی شد .

کلیسای آنچیسخاتی

Anchiskhati Church

 

 

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×