گرجستان

10 ساحل زیبای گرجستان

آفرگرجستان3*
بهمن
4شب هتلpolo
1.340.000
4367 41 41

10 ساحل زیبای گرجستان

Top 10 Georgia Beaches

گرجستان، کشوریست که سواحل بسیار زیادی آن را احاطه کرده است و مطمئنا در طول سفر خود فرصت دیدن همه آن هار ا پیدا نخواهید کرد .کشور گرجستان پر از جاذبه های گردشگری متنوع هست از خیابانهای رمانتیک ساوانا گرفته تا کلوب های بی نظیری اتلانتا و سواحل خیره کننده اش.این سواحل زیبا اینقد بی نظیرن که دلتون میخواد تمام وقتتون رو برای کشف اون بذارین فقط کافیه تور گرجستان را بعنوان مکان گردشگریتون انتخاب کنین. از این رو در اینجا فهرستی از 10 ساحل زیبای گرجستان را به شما ارائه می دهیم:
http://xn--mgbfftl0jz6a.com/

10 ساحل زیبای گرجستان

images-turkey5ساحل تایبی آیلند

(Tybee Island Beach)

جزیره تائبی که به خاطر سواحل گسترده، فانوس دریایی بی نظیر، و جو خانوادگی معروفه ،سالانه تعداد زیادی از توریست های تور گرجستان را به خود جدب کرده است این ساحل تا ساوانا فاصله کمی دارد و جزرو مد دریا فضای رمانتیک و خیره کننده ای را بوجود آورده است و یکی از بهترین سواحل گرجستان در جزایر مرزی به شمار می آید.

http://xn--mgbfftl0jz6a.com/

عکس سواحل گرجستان

 

images-turkey5ساحل جکیل آیلند

(Jekyll Island)

یکی دیگه از 10 ساحل برتر گرجستان، ساحل جکیل آیلند هست شما در این جزیره میتونین سواحل با شکوه و حیات وحش دیدنی رو تجربه کنین جزیره جکیل به خاطر لانه های لاک پشت های دریایی و ورزشهای ابی مث غواصی و ماهیگیری معروفه و برای رفع خستگی میتونید به هتل های شیک گرجستان که در اطراف این سواحله مراجعه کنید.

http://xn--mgbfftl0jz6a.com/

10 ساحل زیبای گرجستان

images-turkey5سنت سیمونز آیلند

(St. Simon’s Island)

یه اقامت ساحلی کم نظیر رو در ساحل جزیره سنت سیمونز تجربه کنین و روی ماسه های نرمش قدم بزنین.علاوه بر سواحل بزرگ، این جزیره به خاطر تورهای ماهیگیری و تورهای قایقرانی فوق العاده هم معروف می باشد و حتی بصورت خانوادگی هم میتونید به این ساحل سفر کنید.

http://xn--mgbfftl0jz6a.com/

تصاویر سواحل گرجستان

images-turkey5ساحل ملی کومبرلند

(Cumberland National Seashore)

ساحل ملی کومبرلند، در نزدیکی جزیره آملیا واقع شده است و یکی از زیباترین مناظر گرجستان رو دارا می باشد و اسبهای وحشی در این ساحل ،آزادنه پرسه میزنن و میتونید با اونا عکس بگیرید.

http://xn--mgbfftl0jz6a.com/

سفر به سواحل گرجستان

images-turkey5 ساحل ساپلو آیلند

(Sapelo Island)

اگه دنبال یه جاذبه توریستی بکر و بی نظیر هستین، پس بخشی از زمانتون رو در ساحل جزیره ساپلو بگذرونین. علاوه بر آفتاب گرفتن در اینجا، میتونین به تفریحات ورزشی متنوعی مشغول بشین.میتونین به مرداب این جزیره سری بزنین و از حیات وحش عجیبش سر در بیارین اینجور سواحلی در کشور گرجستان کم پیدا میشه.

http://xn--mgbfftl0jz6a.com/

سواحل زیبای گرجستان

images-turkey5ساحل سی آیلند

(Sea Island)

جزیره سی آیلند یکی از چهار جزیره شگفت انگیز گرجستان هست که به جزایر طلایی معروف هست همراه با جزیره جکیل، سنت سیمونز، سنت سیمونز کوچک ، بکر ترین و دیدنی ترین مناظر رو به شما هدیه میکنن. این جزیره یکی از باشکوه ترین سواحل گرجستان رو در خودش جای داده است.

http://xn--mgbfftl0jz6a.com/

سواحل زیبای گرجستان

images-turkey5ساحل سنت سیمون آیلند کوچک

(Little St. Simon’s Island)

سنت سیمونز کوچک اگرچه به انازه جزایر طلایی گرجستان معروف نیستش، ولی حدود 7 مایل سواحل خیره کننده رو بهتون هدیه میکنه. دسترسی به این جزیره از راه قایق امکان پذیره و تفریحاتی مث قایقرانی، پیاده روی، دوچرخه سواری، و آفتاب گرفتن در اینجا طرفدارای زیادی داره.

http://xn--mgbfftl0jz6a.com/

10 ساحل زیبای گرجستان

images-turkey5ساحل واساو آیلند

(Wassaw Island)

بسیاری از سواحل مرزی گرجستان این شانس رو بهتون میده تا حیات وحش بکر و بی نظیر این کشور رو از نزدیک ببینین.. جزیره واساو(جنوب جزیره تایبی)، نمونه خوبی از این سواحل مرزی رو داره فقط با قایق های اجاره ای میتونین به این جزیره دسترسی پیدا کنین و یه جای فوق العاده واسه پیاده روی، دوچرخه سواری هستش.

http://xn--mgbfftl0jz6a.com/

سواحل کشور گرجستان

images-turkey5ساحل نانی گوت

(Nanny Goat Beach)

این ساحل اسم جالبی داره: ساحل پرستار بچه بز!البته جذابیت های دیگه ای هم داره. دوستداران طبیعت برای دیدن پرندگان،  و حیات وحش بی نظیرش به اینجا میان و البته بچه هاتون میتونن به تفریحات آبی مث موج سواری و.. مشغول بشن.

http://xn--mgbfftl0jz6a.com/

عکسهای سواحل گرجستان

images-turkey5ساحل سنت اندرو

(St. Andrew Beach)

ساحل سنت اندرو، در جزیره جکیل، به خاطر سواحل خانوادگی بی نظیرش معروفن. علاوه بر تفریحات سنتی در این ساحل، یه پارک آبی تابستانی دوس داشتنی داره و اسب سواری هم  در ساحل سنت اندرو طرفدارای زیادی داره.

http://xn--mgbfftl0jz6a.com/

عکس سواحل گرجستان

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×