گرجستان

پارک آبی تفلیس

تور گرجستان
سه شنبه هر هفته
4شب باتومی+3شب تفلیس
1.270.000تومان
4367 4141

 

خیلی از مواقع می توان گفت که هیچ توریستی به کشوری نمی رود مگر که بتواند در آن کشور تفریح و شادی نیز داشته باشد از این قاعده ، تور گرجستان نیز مستثنی نیست. در گرجستان هم مکانهای تفریحی برای توریستها و گردشگران ایجاد شده است تا بتوانند در این کشور لحظات خوشی را سپری کنند یکی از این مکان های تفریحی پارک آبی تفلیس یا آکو پارک در نزدیکی دریاچه تفلیس می باشد که هر ساله در فصل تابستان پذیرای تعداد زیادی از گردشگران خارجی و مردم بومی گرجستان می باشد.
http://xn--mgbfftl0jz6a.com/

پارک آبی در تفلیس

پارک آبی تفلیس (آکوپارک) که می توان آنرا پارک آبی گرجستان نیز نامید یکی از دیدنی های گرجستان است و در منطقه دیدوبه و نزدیک دریاچه تفلیس قرار گرفته است و در سال 2006 میلادی در این کشور افتتاح و به بهره برداری رسید هرچند بازیهای آبی این پارک، سرپوشیده نیست تا بتوان در تمام طول سال از آن استفاده کرد ولی با همین شرایط هم خیلی از توریست ها را گذراندن اوقات فراغت به این مکان میکشاند. این پارک داراي وسايل بازي زيادي است و بنظر من بيشتر براي بچه ها جذابيت دارد و تا حدودي مناسب براي يك جمع خانوادگي است گرچه برخي از مقررات خشك آن ممكن است براي خانواده ها هم خوشايند نباشد.

http://xn--mgbfftl0jz6a.com/

پارک آبی تفلیس گرجستان

ایرانی ها در فصل مسافرت یعنی نعطیلات تابستانی به این پارک آبی می روند و از امکانات این پارک استفاده می کنند چرا که این پارک  از نیمه دوم خرداد ماه تا نیمه اول مهرماه برای ما ایرانی ها از نظر دمای هوا و تناسب دمای بدن ما با محیط قابل استفاده است ولی اهالی گرجستان خودشان با توجه به اینکه بدن هایشان در مقابل سرما از ما ایرانی ها مقاومتر هست تا وقتی که برف نبارد از این پارک آبی تفلیس استفاده می کنند و در آن به شنا و بازی می پردازند.

http://xn--mgbfftl0jz6a.com/

آدرس پارک آبی تفلیس

قیمت پارک آبی تفلیس به پول خودمان چیزی در حد 15 هزار تومان برای ما هزینه در بردارد که هر روز از ساعت 9 صبح تا 5 عصر می توان از این آکوا پارک تفلیس گرجستان استفاده کرد.پس اگر در تور گرجستان هوس آب بازی کردید می توانید از این پارک استفاده کنید بشرطیکه هوا گرم باشد و همراه داشتن مواد غذايي ممنوع است و مقرراتي هم براي پوشش درنظر گرفته شده است.

http://xn--mgbfftl0jz6a.com/

پارک ابی تفلیس گرجستان

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×