گرجستان

هتل امبسدوری تفلیس

آفرگرجستان3*
بهمن
4شب هتلpolo
1.340.000
4367 41 41

هتل امبسدوری تفلیس (Ambasadori) یکی از هتل های 4 ستاره تفلیس گرجستان می باشد .فاصله ی این هتل تا فرودگاه بین المللی تفلیس 13 کیلومتر می باشد .برای مسافرانی که علاقمند به گشت و گذار در این شهر هستند هتل امبسدوری انتخابی تمام عیار می باشد. از این هتل ، مهمانان می توانند از دسترسی آسانی که به جاذبه های دیدنی شهر دارند لذت ببرند و دسترسی خوبی به دیدنی های مهمی همچون کلیسای آنچیسخاتی (Anchiskhati)، ارکل مودانی (Erekel moedani) داشته باشند.

هتل امبسدوری تفلیس

هتل امبسدوری تفلیس

هتل چهار ستاره امبسدوری تفلیس دارای 40 اتاق مجهز و شیک می باشد که با طراحی خاصی تزیین شده اند .امکانات و خدمات فراهم شده در هتل امبسدوری اقامتی خوش را برای مهمانان تور گرجستان تضمین می کند. مهمانان می توانند از منتخبی از امکانات سطح بالا همچون سرویس حمل و نقل ، مرکز تجاری ، اجاره خودرو و روزنامه موجود در هتل لذت ببرند.

هتل امبسدور

هتل امبسدور

Hotel Ambasadori (2)

کلیه ی فضاهای اقامتی امکانات رفاهی قابل ملاحظه ای برای اطمینان از یک حس بی نظیر از راحتی در اختیار مهمانان قرار می دهند. علاوه بر این ، خدمه ی امکانات رفاهی این تضمین را به مهمانان می دهند که در طول اقامت در این هتل فعالیت های بسیاری برای سرگرم شدن خواهند داشت. هدف شما از بازدید از تفلیس هر چه باشد هتل امبسدوری انتخابی عالی برای اقامت در این شهر است.

اطلاعات هتل 5 ستاره آمبسدوری تفلیس

  • آدرس هتل امبسدوری تفلیس :Ioane Shavteli Turn, Tbilisi, Georgia
  • تلفن هتل امبسدوری تفلیس :0995322920403
  • وبسایت هتل امبسدوری تفلیس :tbilisi.ambasadori.ge

اطلاعات هتل امبسدور

اطلاعات هتل امبسدور

هتل امبسدوری تفلیس در گرجستان

هتل امبسدوری تفلیس در گرجستان

هتل امبسدوری تفلیس گرجستان

هتل امبسدوری تفلیس گرجستان

Hotel Ambasadori (6)

Hotel Ambasadori (6)

عکسهای هتل امبسدوری تفلیس

عکسهای هتل امبسدوری تفلیس

Hotel Ambasadori (8)

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×