گرجستان

میدان اروپا باتومی

آفرگرجستان3*
بهمن
4شب هتلpolo
1.340.000
4367 41 41

در تور گرجستان وقتی که به باتومی وارد می شوید در وردیه شهر میدانی عریض و گسترده می بینید که مهمترین میدان و اصلی ترین میدان شهر باتومی می باشد مواجه می شوید که به آن میدان اوروپاس باتومی می گویند.میدان اروپا (Europe Square) میدان مرکزی و اصلی باتومی می باشد که پهن و عریض است و از جمله خصوصیات آن می‌توان به فضاهای اختصاص یافته به فعالیت‌های ورزشی و همچنین فواره‌های موزیکالش اشاره کرد که سالانه تعداد زیادی از توریستها به این میدان رفته و از زیبایی های این میدان لذت می برند.

 

میدان اوروپاس باتومی‬‎

میدان اروپا باتومی‬‎

بر فراز میدان اروپا یک یادبود برجسته وبلند از مدئا، کسی که باعث شد تا گرجستان به اروپا نزدیک شود وجود دارد که در سال ٢٠٠٧، شهردار باتومی از آن پرده‌برداری کرد.این یادبود که به هزینه‌ی دولت ساخته شده، یک مجسمه‌ی مدئا بر روی یک سکوی بلند است. ساخت آن حدود یک میلیون لاریِ گرجستان هزینه داشته و نام سازنده‌ی آن ، داویت خمالادزه است.

میدان اوروپاس

میدان اروپا

میدان اوروپاس باتومی گرجستان

میدان اروپا باتومی گرجستان

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×