گرجستان

مناطق دیدنی گرجستان

تور گرجستان
سه شنبه هر هفته
4شب باتومی+3شب تفلیس
1.270.000تومان
4367 4141

مناطق دیدنی گرجستان

List of places in Georgia

اگر از آن دسته افرادید که بین انتخاب تور باتومی و تور تفلیس یا سایر تورهای گرجستان، مردد هستید شاید آشنایی با جاذبه های گردشگری گرجستان،در تصمیم گیری به شما کمک کند.جاهای دیدنی گرجستان و مراکز خرید گرجستان از جمله جاذبه های این کشور هستند که گردشگران زیادی را بخود جذب می کنند که براحتی نمیتوان از این جاذبه ها چشم پوشی کرد در ضمن این جاذبه ها در سرتا سر گرجستان پراکنده شده اند که طبق آمار منتشر شده از سوی کشور گرجستان، فهرست پربازدید ترین مناطق دیدنی کشور گرجستان به شرح زیر است که میتواند برنامه مناسبی برای سفر شما به گرجستان باشد.

 

1. تله کابین آرگو باتومی

تله کابین آرگو (Argo Cable Car) یکی از مناطق دیدنی گرجستان باتومی می باشد که در کوههای آنورا تفلیس با ارتفاع 250 متر بالاتر از سطح دریا واقع شده است .مجموعه آرگو چشم انداز منحصر به فردی از شهر باتومی ، دریای سیاه و کوههای احاطه کننده آن را در برابر دیدگان شما قرار می دهد و این تله کابین توسط کمپانی اتریشی طراحی و ساخته شده است که طول مسیر آن 2586 متر بوده و مدت زمان سفر با آن 10 دقیقه می باشد . همه روزه از 10 صبح تا 10 شب باز می باشد.

جاهای دیدنی گرجستان با عکس

جاهای دیدنی گرجستان با عکس

 

2. قلعه ناریکالا تفلیس

ارگ نارین قلعه یا قلعه ناریکالا در تپه کالا در محله تفلیس قرار گرفته است.این قلعه را در گرجستان با نام ناریکالا (narighala) می شناسند که به معنای قلعه کوچک می باشد. این قلعه یکی از قدیمی ترین بناها و دیدنی های تفلیس گرجستان میباشد که بر فراز تپه ای که ناظر بر شهر تفلیس و رودخانه کورا می باشد و بین حمامهای گوگردی و باغ بوتانیک تفلیس قرار دارد.

جاهای دیدنی گرجستان تفلیس

جاهای دیدنی گرجستان تفلیس

 

3. پل صلح تفلیس

پل صلح (The Bridge of Peace) یکی از مهترین جاهای دیدنی گرجستان تفلیس می باشد که شورای شهر تفلیس در اوایل سال ۲۰۱۰ سفارش ساخت سازه‌ای به‌منظور اتصال بخش‌های قدیمی و جدید تفلیس را به یک طراح و آرشیتکت برجسته ایتالیایی نهایی کرد و در ماه می همان سال مراسم رسمی افتتاحیه «پل صلح» بر فراز رودخانه کورا برگزار گردید این پل زیبا و مدرن دو طرف شهر را که توسط رود کورا دو قسمت شده به هم وصل میکند و این پل تنها برای عبور و مرور پیاده ها در نظر گرفته شده و در انتهای آن پارکی زیبا قرار دارد .

 مناطق دیدنی گرجستان تفلیس

مناطق دیدنی گرجستان تفلیس

 

4. باغ گیاه شناسی باتومی

باغ گیاه شناسی باتومی (Batumi Botanical Garden) در 10 کیلومتری شمال بندر باتومی در منطقه ای به نام دماغه سبز واقع شده و 111 هکتار وسعت دارد.گیاه شناس روس آندری نیکلاویچ کراسنوف آن را در 1880 بنیان گذاشت ولی گشایش رسمی آن در 1912 است. 5000گونه ی گیاهی دارد که 1200 گونه ی آن رز است. اداره ی آن اینک با آکادمی علوم گرجستان است و هزاران گونه‌ی گیاهی در هر گوشه‌ی این باغ پرورش داده می‌شود، از نخل‌های جزایر قناری گرفته تا درخت‌های گیلاس ژاپنی.

جاهای دیدنی شهر باتومی در گرجستان

جاهای دیدنی شهر باتومی در گرجستان

 

5. میدان اروپا باتومی

میدان اروپا مهمترین میدان و اصلی ترین میدان شهر باتومی می باشد که به آن میدان اوروپاس باتومی می گویند از جمله خصوصیات آن می‌توان به فضاهای اختصاص یافته به فعالیت‌های ورزشی و همچنین فواره‌های موزیکالش اشاره کرد که سالانه تعداد زیادی از توریستها به این میدان رفته و از زیبایی های این میدان لذت می برند.

عکس از مناطق دیدنی گرجستان

عکس از مناطق دیدنی گرجستان

6. پارک دلفین ها باتومی

پارک دلفین ها (Dolphinarium) در خیابان روستاولی که یکی از بهترین خیابان های باتومی است ،واقع شده است .این مجتمع تفریحی در سال 1975 افتتاح شده است و سپس پس از اندی، در سال 2011 بازسازی و دوباره درهایش را به روی مردم گشوده است.

جاهای دیدنی باتومی

جاهای دیدنی باتومی

تور ارزان تفلیس
بهمن
3شب و 4روز
1.150.000
4367 41 41
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور گرجستان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور گرجستان و هتل گرجستان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور گرجستان

021 43 67 41 41

×